PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Fanoušci Mory, připravte se! Je tady velký výjezd na play-off!

23. února 2012 napsal Zaky 1 komentář

Nejdůležitější, nejzajímavější a nejsledovanější část sezóny je tady, začíná play-off první hokejové ligy! Mora hned v prvním kole vyzve nevyzpytatelné Benátky nad Jizerou, farma extraligových Bílých Tygrů. Fan Club HCO o.s. se rozhodl uspřádat velký autobusový výjezd na čtvrtý zápas čtvrtfinále, který by si neměl nechat ujít žádný příznivec olomouckého hokeje.

Počet autobusů bude vypraven dle zájmu. Hraje se však v sobotu, což už se mockrát v play-off nestane, proto by bylo vhodné v co největším počtu Kohouty vyrazit podpořit. Navíc se nepořádá výjezd na třetí čtvrtfinále, hrané o den dříve, aby se nedělily síly.

FOTO: bettega

Benátky, soupeř, s kterým dokázala Mora v základní části dvakrát pohrát, sice vždy až po prodloužení. Navíc loňské play-off, ve kterém Kohouti vypadli s Havlíčkovým Brodem, je dostatečným strašákem.

Ukažte, že jste opravdovými fanoušky olomouckého hokeje, nikoli jen internetovými hrdiny! Teď už se láme chleba, nyní je zapotřebí ukázat, že v důležitých momentech se mohou hráči spolehnout na podporu svých fanoušků.

Benátky nejsou úplně za humny, přesto byl odjezd naplánován tak, aby se vše v klidu stihlo. Kapacita zimního stadionu v Benátkách nad Jizerou činí jenom 1.500 diváků, přičemž všechna místa jsou ke stání. Úvodní bully zápasu bude vhozeno v sobotu v 17:00.

FOTO: press-photo.net

Pojeďte podpořit naše hráče k nesmírně důležitému bodu z venkovního kluziště!

Sraz: sobota 3. března 2012 v 10:45 na parkovišti u Billy (u letadla)

Odjezd: sobota 3. března 2012 v 11:00 z parkoviště u Billy (u letadla)

Cena: 300 Kč/os. + vstupné

FOTO: yELDa

Pro členy Fan Clubu HCO o.s., kteří si mohou své místo rezervovat na e-mailové adrese fchco@fan-zone.cz, budou zajištěny vstupenky zdarma.

Zaplatit výjezd můžete na prvních dvou domácích zápasech čtvrtfinále play-off (v pondělí 27. února a v úterý 28. února), a to vždy o přestávkách v chodbě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

Mora on tour!

Foto: bettega, press-photo.net, yELDa

Groll
12 let
v sobotu nemůžu, ale na pátek jedu autem, a beru i další fanoušky
Groll