ZAPOJ SE DO DISKUSE I TY, JE TO JEDNODUCHÉ!

PřihlásitNový účet
Fanda.
10 hod
reaguje na Papóšek: Podařilo se postoupit. I když USA má tentokrát daleko lepší hráče než bývalo na MS zvykem.
Komentátoři nám s chutí připomínali, že tým USA si má jet pro zlato poprvé od roku 1960. Což je sice pravda, ale zároveň opomenuli, že v roce 1980 USA vyhráli Olympiádu s týmem téměř výhradně z hráčů univerzit a vyhráli potom i Světový pohár naopak s týmem hvězd z NHL. To byla nejsilnější reprezentace kterou kdy dali dohromady.
Fanda.
Papóšek
1 den
reaguje na S.P.A.: Prohry se Švýcarskem a Kanadou způsobily, že naši dostali silného soupeře USA.
Podařilo se postoupit. I když USA má tentokrát daleko lepší hráče než bývalo na MS zvykem.
Papóšek
S.P.A.
2 dny
reaguje na Papóšek: Nečas, Pastrňák, Zacha - dobré posily, pozdě ale přece. Někdo říká v pravý čas. Uvidíme jak to změní tým.*h1*
Prohry se Švýcarskem a Kanadou způsobily, že naši dostali silného soupeře USA.
S.P.A.
Papóšek
4 dny
Nečas, Pastrňák, Zacha - dobré posily, pozdě ale přece. Někdo říká v pravý čas. Uvidíme jak to změní tým.
Papóšek
Moravia
3 týd
Třinec získal titul, ještě že aspoň tak. Tolik hráčů bylo Třinci zraněno aby nemohli ve finále hrát, tak těžce vybojovaný titul vejde do historie. Chválím také Moru, Litvínov a další neprotekční týmy, které statečně bojovali proti těm, kterým se hojně nadržovalo.
Moravia
Phobos
3 měs
Ujčík více trestat nemohl, jak je to možné že jsou taková pravidla? Co kdyby ho zabil? A nechybělo mnoho. Přežil jen díky včasné pomoci. Agresivní psychopati patří do léčebny. Bez možnosti vycházek.
Phobos
Phobos
3 měs
Plzeň si vychovává bezmozky. (Tento už několik měsíců nedostal přes hubu). Teď se to obrátilo proti ní. Tedy správně. Ale má to jednu velkou kaňku. Švédský hráč byl zákeřně napaden a těžce zraněn tak, že se nemohl bránit.
Phobos
Fanda.
3 měs
Jako vždy mám velkou radost z vítězství nad protekčními kladenskými haldáři. Zahajuji oslavu šampaňským a klidně až do noci nebo do rána. Zítra neřídím žádné vozidlo.
Fanda.
Talexa
4 měs
Už jsem tu dlouho nebyla - zabývala jsem se jinými činnostmi a hokej sledovala jen po očku (a občas stačilo i to ).
Nicméně dnes jsem náhodou objevila událost, o které nikde není zmínka - tedy kromě Hanáckých novinek. Třetího února 2024 proběhne na otevřeném kluzišti ve Zlatých horách Zápas legend: HC Olomouc 1994 (mistři ČR) versus Dream team HC Opava.
Podrobnosti najdete tady: odkaz
Talexa
Papóšek
4 měs
3:1. Další lednový zápas, který Mora sehrála velmi dobře.
Papóšek
Moravia
4 měs
2 významné události:
Reprezentace juniorů vybojovala bronzové medaile na MS. 4 góly za 50 vteřin jsou unikát.
Mora dokázala zdeptat plzáky, když těžším soupeřem byli pochybní sudí než sebranka z nevalného regionu.
Moravia
Moravia
4 měs
reaguje na Deimos: Trenér Růžička, Slovan Bratislava vyhazov. Má ještě nějaký další středoevropský tým zájem sestoupit?*n13*
Slovan - hned se projevuje zlepšení po vykopnutí Růžičky.
Moravia
Moravia
4 měs
Fanouškům Mory, hráčům i vedení, mnoho radosti v novém roce, především ze sportu profesionálního, amatérského i z vlastního sportování.
Moravia
Fanda.
5 měs
Přeju krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku. Mnoho štěstí, zdraví i spokojenosti.
Fanda.
Zaky
5 měs
Ve věku 70 let nás navždy opustil pan Ota Weinlich, prezident fanklubu a velký fanoušek Mory. Čest jeho památce!
Zaky
Deimos
5 měs
Trenér Růžička, Slovan Bratislava vyhazov.
Má ještě nějaký další středoevropský tým zájem sestoupit?
Deimos
Kasuku
5 měs
Mora teď systematicky servíruje překvapivě bohaté bodové přísuny. Navzdory tomu, že máme plno marodů i nedoléčených hráčů. Reprezentační přestávka přijde vhod.
Kasuku
Talexa
5 měs
reaguje na Sarkas: David Krejčí oznámil ukončení své bohaté hokejové kariéry ze zdravotních důvodů. Tak je asi vyřešen jeho start v Extralize.
Před měsícem vyšel v deníku Sport s Krejčou rozhovor, ve kterém řekl, že potřebuje doléčit kyčle a že zhruba za měsíc bude vědět, jak je na tom. Chtěl být zdravý na 100%, nedoléčený by na led nenaskočil. Nevím, jak moc ho kyčle limitovaly, ale trénoval na suchu a dokonce chtěl běžet půlmaraton (tam u nich). Takže si myslím, že to omezení se asi týkalo hlavně pohybu na ledě. Je ale zajímavé, že ještě dnes dopoledne jsem na ČrO slyšela zprávu, že David by se měl brzy objevit v extralize a že to nejspíš vypadá na Třinec No a teď najednou končí. Určitě to pro něj bylo těžké rozhodnutí: mohl třeba ještě získat extraligový titul a naposledy si zahrát na MS doma. Nikdo mu to nemůže vyčítat, zdraví má člověk jen jedno. Podobně končil kariéru např. Jirka Trvaj. Každopádně, Davide, díky za ten rok v Moře - byl to neskutečný zážitek

P. S. A písničku "Krejča do Mory" si už můžeme pouštět jen jako nostalgickou vzpomínku:
odkaz
Talexa
Sarkas
5 měs
David Krejčí oznámil ukončení své bohaté hokejové kariéry ze zdravotních důvodů. Tak je asi vyřešen jeho start v Extralize.
Sarkas
Moravia
6 měs
Po dlouhé extraligové přestávce a dlouhém cestování do nevalného regionu chválím naše borce za parádní vítězství.
Moravia
Příští zápas Kohoutů