ZAPOJ SE DO DISKUSE I TY, JE TO JEDNODUCHÉ!

PřihlásitNový účet
Deimos
1 den
Dědek je nebezpečný patron.
Deimos
Deimos
1 den
reaguje na Talexa: Tak co myslíte, bude Zbyňa ještě hrát? https://www.hc-vitkovice.cz/jak-je-to-se-zbynkem-irglem-vysvetlil-sportovni-reditel-roman-simicek/
Bude. Ale neznám jeho zdravotní stav. Ten to může pokazit.
Deimos
Talexa
2 dny
Tak co myslíte, bude Zbyňa ještě hrát? odkaz
Talexa
Talexa
2 dny
reaguje na Sarkas: Byla by to senzace. Jen aby ho nestáhl Dědek, ten skupuje všechno, co se třpytí. *forza* U nás by hrál za párek v poměru jeho platu v NHL.
Já myslím, že Davidovi už o peníze nejde - už si vydělal víc než dost. A pokud opravdu chce, aby jeho děti mluvily i česky, tak pobyt v ČR je pro to ideální. Uvidíme. A Dědek taky nemusí mít všechno - vždyť se říká "všeho moc škodí"
Talexa
Sarkas
1 týd
reaguje na Talexa: „Pokud by David v NHL skončil, už několikrát zmínil, že by kariéru rád dohrál v extralize. Třeba v Olomouci,“ připomene otec Zdeněk. S americkou manželkou Naomi je bostonský centr dohodnutý, že by děti navštěvovaly českou školu. https://www.idnes.cz/hokej/nhl/david-krejci-boston-konec-smlouvy-budoucnost.A210610_174604_nhl_rou Pokud by to vyšlo, to by byla paráda *s6* To by byl tahák pro diváky - Kladno by se mohlo jít vycpat i s Jágrem :P
Byla by to senzace. Jen aby ho nestáhl Dědek, ten skupuje všechno, co se třpytí. U nás by hrál za párek v poměru jeho platu v NHL.
Sarkas
Talexa
1 týd
„Pokud by David v NHL skončil, už několikrát zmínil, že by kariéru rád dohrál v extralize. Třeba v Olomouci,“ připomene otec Zdeněk. S americkou manželkou Naomi je bostonský centr dohodnutý, že by děti navštěvovaly českou školu. odkaz

Pokud by to vyšlo, to by byla paráda To by byl tahák pro diváky - Kladno by se mohlo jít vycpat i s Jágrem
Talexa
Fanda.
2 týd
Kanada otočila zápas s Ruskem, což je senzace. Vzhledem k tomu, jaké hráče má tento tým včetně nižších soutěží. Ale nutno podotknout, že USA je na tom podobně a podává výborné výkony už od začátku.
Fanda.
Fanda.
2 týd
Na konci utkání s Finskem posílal Pešán na led neustále stejné hráče, kteří se navzájem předháněli v zazdívání šancí. Ostatní nechal sedět a koukat.
Fanda.
Fanda.
2 týd
Nejlepší mistrovství, jaké jsem kdy viděl. Z hlediska překvapivých výsledků a dobrých výkonů papírových outsiderů. To bylo televizního chvástání jak je naše skupina výrazně silnější a bác ho. Všechny týmy postupují z té druhé skupiny. A zaslouženě. Fandím pěknému a zajímavému hokeji.
Fanda.
S.P.A.
2 týd
Dnes byly zase dobré zápasy na MS. Už se bude rozhodovat o postupu.
S.P.A.
S.P.A.
2 týd
Liga by se měla začít hrát už v červenci, dokud tam budou moci aspoň trochu diváci. A ne čekat až nám zase totalitní soudruzi v září či říjnu zakážou chodit na sport. Že je nesmysl hrát hokej v létě? Daleko větší nesmysl je sport bez diváků a vrchol papalášské debility je zakazovat amatérský a rekreační sport.
S.P.A.
S.P.A.
2 týd
reaguje na Talexa: Jo, máš pravdu, tohle MS je zajímavé. A já (jak už to mám ve zvyku) zase fandím outsiderům *s7* Hm, jsem asi špatný vlastenec ;)
Také fandím outsiderům.
S.P.A.
S.P.A.
2 týd
reaguje na Talexa: Jo, máš pravdu, tohle MS je zajímavé. A já (jak už to mám ve zvyku) zase fandím outsiderům *s7* Hm, jsem asi špatný vlastenec ;)
Také fandím outsiderům.
S.P.A.
Talexa
3 týd
reaguje na S.P.A.: Že jsou zavřeni v hotelu není žádná tragédie. 2 týdny, co to je za problém při pořádném platu? Na 2 roky se chodilo na vojnu, kde byli lidé prakticky zavřeni a taky to šlo. Nefňukat.
Tak pod tohle se podepíšu taky, lidi jsou dnes příšerně ufňukaní a nic nevydrží ... prostě jsou "máčky"
Talexa
Talexa
3 týd
reaguje na S.P.A.: Mně se mistrovství líbí. Ještě není konec, stát se může cokoliv, ale zatím je to nejzajímavější a nejvyrovnanější mistrovství. Týmy které dříve byly jen otloukánky do počtu najednou předvádějí kvalitní hokej i proti favoritům. Jen Itálie je slabší, ale té prý chybí víc jak polovina základního kádru. O to lépe se blyští Německo, Kazachstán, Slovensko, a další. *s7*
Jo, máš pravdu, tohle MS je zajímavé. A já (jak už to mám ve zvyku) zase fandím outsiderům Hm, jsem asi špatný vlastenec
Talexa
Talexa
3 týd
Zbyněk Irgl vzpomíná na svůj rozhodující gól na MS 2006 a vyjadřuje se i k letošnímu šampionátu: odkaz
Talexa
S.P.A.
3 týd
Že jsou zavřeni v hotelu není žádná tragédie. 2 týdny, co to je za problém při pořádném platu? Na 2 roky se chodilo na vojnu, kde byli lidé prakticky zavřeni a taky to šlo. Nefňukat.
S.P.A.
S.P.A.
3 týd
Mně se mistrovství líbí. Ještě není konec, stát se může cokoliv, ale zatím je to nejzajímavější a nejvyrovnanější mistrovství. Týmy které dříve byly jen otloukánky do počtu najednou předvádějí kvalitní hokej i proti favoritům. Jen Itálie je slabší, ale té prý chybí víc jak polovina základního kádru. O to lépe se blyští Německo, Kazachstán, Slovensko, a další.
S.P.A.
Talexa
3 týd
Letošní MS mi tak trochu připomíná extraligovou sezonu 2015/2016, kdy se Kometa s Třincem přetahovala o 10. místo a Mora skončila pátá Favorité na MS zaostávají a jiní naopak překvapují. Mrzí mě, že Braňo už si nezachytá. I jeho to štve, ale co se dá dělat: odkaz
Talexa
Deimos
3 týd
Slovensko se náramně blýsklo destrukcí Ruska.
Deimos
Příští zápas Kohoutů