ZAPOJ SE DO DISKUSE I TY, JE TO JEDNODUCHÉ!

PřihlásitNový účet
Onyx_18
1 den
Čtvrtek 20:15 - ČT Sport. Téma: Spor o český hokej. Řešit se bude hlavně mládež (Pešán, Vrbata, Varaďa a další). Kdo by se chtěl na něco zeptat, může poslat dotaz na: hokej@ceskatelevize.cz
Onyx_18
fansmora
5 dní
reaguje na Andarist: Teda jak se dívám na poslední výkony Honzy Káni tak aby jsne ho udrželi po sezóně. Skoro bod na zápas a konečně ukazuje co v něm je
Měl by aspoň rok ještě a vrátit Morávce to , že v době zranění ho klub podržel.
fansmora
Andarist
1 týd
Teda jak se dívám na poslední výkony Honzy Káni tak aby jsne ho udrželi po sezóně. Skoro bod na zápas a konečně ukazuje co v něm je
Andarist
Mario
1 týd
Mora po dalším výborném výkonu zdolala Brno.
Dnes bude dohrávka Litvínov - Třinec od 17:30
Mario
Mario
1 týd
reaguje na fansmora: K čemu pořádat MS bez diváků ? Se nedivím , že Švýcarsko nemá zájem .
Aby mohli z domova fandit také ti, kteří byli ze stadionů vyhnáni.
Mario
fansmora
1 týd
reaguje na Mario: Kandidáti na pořádání volné poloviny MS jsou Lotyšsko, Slovensko, Dánsko. Loni bylo zrušeno MS ve Švýcarsku, to ale zájem nemá.*n13*
K čemu pořádat MS bez diváků ? Se nedivím , že Švýcarsko nemá zájem .
fansmora
Mario
1 týd
Kandidáti na pořádání volné poloviny MS jsou Lotyšsko, Slovensko, Dánsko.
Loni bylo zrušeno MS ve Švýcarsku, to ale zájem nemá.
Mario
Mario
1 týd
reaguje na fansmora: Nevím jak to v Bělorusku vypadá, ale od německé Škody je to prasárna, politika zase i ve sportu.
MS nebude v Bělorusku. Nekonečná dlouhotrvající jednání nevedla k ničemu a nevyplynulo z nich vůbec žádné rozhodnutí. Pak najednou 2 významní sponzoři odmítnou MS sponzorovat a během pár hodin je bleskově rozhodnuto, že MS bude jinde. Názorná ukázka toho, že peníze jsou vždy rozhodující, ať se děje co se děje.
Mario
fansmora
1 týd
reaguje na Fanda.: Hokejové mistrovství v Bělorusku? Bez nás, oznámila Škoda Auto. Automobilka Škoda Auto odmítla sponzorovat letošní mistrovství světa v ledním hokeji. Podle dosud platných smluv se má konat na přelomu května a června v Bělorusku a Lotyšsku. Šéf mezinárodní federace také přiznal, že IIHF dostala nabídku na převzetí turnaje od Dánska a sama vede jednání se Slovenskem.
Nevím jak to v Bělorusku vypadá, ale od německé Škody je to prasárna, politika zase i ve sportu.
fansmora
Fanda.
1 týd
Hokejové mistrovství v Bělorusku? Bez nás, oznámila Škoda Auto.
Automobilka Škoda Auto odmítla sponzorovat letošní mistrovství světa v ledním hokeji. Podle dosud platných smluv se má konat na přelomu května a června v Bělorusku a Lotyšsku. Šéf mezinárodní federace také přiznal, že IIHF dostala nabídku na převzetí turnaje od Dánska a sama vede jednání se Slovenskem.
Fanda.
Moravia
1 týd
Následuje utkání v K.Varech, které hrají aktivní hokej. Cestování je zdlouhavé, výlet nic moc v tak škaredém počasí. Aspoň že se hraje.
Moravia
fansmora
1 týd
reaguje na Moravia: Už se tak stalo. Další slavné vítězství Mory *forza* O to víc se cení, když je nutné hrát v improvizované sestavě.
Často v improvizované sestavě hrajem líp než v plné síle. A to je tím, že zbývající hráči v sestavě nechcou blamáž a snaží se víc a nováčci se perou o místo. A pak z toho je dobrá hra a i výsledek.
fansmora
Onyx_18
1 týd
reaguje na Moravia: Už se tak stalo. Další slavné vítězství Mory *forza* O to víc se cení, když je nutné hrát v improvizované sestavě.
Onyx_18
Moravia
1 týd
reaguje na Onyx_18: Náhodou jsem při koukání na zápas taky mrkl na live forum a přesně tento komentář o odpadu ligy jsem tak viděl taky *n12*. Co na to říct, snad jen: *h6* a vytřete všem zrak *forza*
Už se tak stalo. Další slavné vítězství Mory
O to víc se cení, když je nutné hrát v improvizované sestavě.
Moravia
Deimos
2 týd
Reprezentace covidových házenkářů odstupuje z blížícího se MS. Hanba a ostuda, že příslušní funkcionáři nedokázali dát dohromady žádný náhradní tým. Tak katastrofálně na tom naše házená zase není. Zvítězily pohodlnost, ignorance, nezájem.
Deimos
Deimos
2 týd
Začíná NHL. Konečně, to byla doba než se rozhoupali. Pozdě, ale přece.
Deimos
Deimos
2 týd
Chválím rovněž dnešní Haló noviny za obsáhlé a fundované sportovní zpravodajství, zejména z hokeje a fotbalu.
Deimos
Deimos
2 týd
Fair play gesto v duelu rivalů. Pech odvolal vyloučení Komety.
Deimos
Deimos
2 týd
Zrovna včera jsem chtěl napsat, že Vítkovice – Olomouc je utkání bez favorira, i když sázkařští experti tvrdili opak. A vida je to tady. Krásná výhra i hokejový zážitek.
Deimos
Fanda.
2 týd
reaguje na fansmora: Přesně , myslím , že hodně špatná volba od trenérů.
Mladým je zametána cestička. Kvůli nim přebujelá neustále nesestupová 1. liga praská ve švech. Její úroveň jde dolů. Pokus "Litoměřice" selhal. Mladí reprezentanti nedokážou řešit krizové situace, protože je vůbec neznají. Jsou zvyklí, že si jdou zahrát hokej. Na výsledku nezáleží.
Fanda.
Příští zápas Kohoutů