ZAPOJ SE DO DISKUSE I TY, JE TO JEDNODUCHÉ!

PřihlásitNový účet
Fanda.
2 dny
5:0 je debakl jako hrom. Tým který hraje Ligu mistrů byl vynulován. Někteří hráči Hradce jsou natolik mentálně omezeni, že nedokážou sportovně přijmout porážku.
Fanda.
Fanda.
2 dny
Výborný výkon proti Hradci dal zapomenout na předcházející utkání.
Fanda.
Fanda.
2 dny
reaguje na Sarkas: Koukám, že ještě není polovina sezóny a už máme téměř 50% bodů našich dvou bodově nejúspěšnějších sezón. Tak snad nám to vydrží a pokoříme metu 85 bodů za sezónu.
Tolik? Takové příděly bodů mívají většinou týmy aspirující na titul.
Fanda.
Sarkas
3 dny
Koukám, že ještě není polovina sezóny a už máme téměř 50% bodů našich dvou bodově nejúspěšnějších sezón. Tak snad nám to vydrží a pokoříme metu 85 bodů za sezónu.
Sarkas
Sarkas
3 dny
Tak Hradec jsme pěkně zdemolovali. Taková malá satisfakce za všechny ty roky, kdy se nám na ně nedařilo.
Sarkas
Talexa
5 dní
Z kladenského facebooku:
Rytíř Pepa
Proč zase takto vysoký kurz, jeste kdyz hrajeme doma? Olomouc ma jeste slabsi kadr jak my, navic jsme v poslednim zapase porazili Plzen…..

Tůča Tuky
Jo, proto jsou třetí a my poslední
Talexa
Talexa
5 dní
Na klubovém FB je zpráva, že naši hokejisté budou 30. listopadu od 10:00 do 22:00 prodávat punč ve stánku Dobré místo pro život. Evidentně to nebude jen o tom punči, má tam být i autogramiáda, soutěže o ceny a speciální hrnečky. Tak to nepropásněte
P. S. Zatím nikde není uvedeno, který hráč v jakou hodinu tam bude. V době předcovidové o tom vždy klub informoval na webu. V nejhorším tam můžete být od 10:00 do 22:00, abyste zastihli hokejisty všechny. Raději si ale nepředstavuji, jak byste po těch 12 hodinách u stánku s punčem vypadali
Talexa
Talexa
5 dní
Hele, jsou tu predikce na dnešní kolo: odkaz
My jsme třetí a ty body jsme si vybojovali. Nejsme na tom místě omylem nebo náhodou. Ale zápas s námi má podle statistiků vyhrát Kladno. Asi se už ví předem, že Plekancovi odpustí všechny fauly a taky aby se Jára moc nezlobil, kdyby všechno pískali férově Dotchin má stopku, tak prasárny na sebe vezme asi někdo jiný. A tak to dnes pojmu obecně: přeji vítězství všem týmům, které dnes mají podle predikce prohrát, nejvíc samozřejmě Moře
Talexa
S.P.A.
6 dní
Takzvané "predikce" a "očekávané události."
Zlatý důl pro královsky placené tlachaly, kteří se těmi zbytečnostmi zabývají.
S.P.A.
Sarkas
6 dní
reaguje na Talexa: Někdy mi připadá, že predikce jsou úplně na nic. Třeba na ty již odehrané úterní zápasy: https://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-predikce-uternich-zapasu-tipsport-extraligy-4/5069492 Mora měla podle nich jen malou šanci na vítězství, měly vyhrát také Kometa a Vítkovice. A dopadlo to všechno úplně obráceně :)
To je na hokeji, potažmo sportu, to nejhezčí. I ten nejhorší má šanci porazit toho nejlepšího.
Sarkas
Talexa
1 týd
Někdy mi připadá, že predikce jsou úplně na nic. Třeba na ty již odehrané úterní zápasy: odkaz Mora měla podle nich jen malou šanci na vítězství, měly vyhrát také Kometa a Vítkovice. A dopadlo to všechno úplně obráceně
Talexa
Talexa
1 týd
"Syn se teď do hokeje doslova zbláznil, nemůžu končit," říká Lukáš Nahodil v tomto rozhovoru: odkaz
Talexa
Andarist
1 týd
reaguje na Talexa: Kája Plášek se byl dnes podívat na zápas Mory s Libercem a podle jeho slov by chtěl nastoupit do zápasu už v úterý v Třinci. Nečekám od něj v začátku kdovíco, přece jen dost dlouho nehrál. Ale pokud se nám ho podaří nastartovat jako třeba Juraje Mikúše (to byl podobný případ), bude to fajn. Já s ním budu mít trpělivost, mějte ji také :)
To srovnání s Jurajem Mikúšem je hodně trefné!
Andarist
Moravia
1 týd
reaguje na Sarkas: Pavel Skrbek se jako asistent trenéra vrací do Kladna. Přeji mu hodně štěstí. Tedy až na zápasy proti nám :D. zdroj: hokej.cz
Do té jejich hájené sebranky je ho škoda.
Moravia
Moravia
1 týd
Chválím kluky za vybojované vítězství nad silným soupeřem. Skoro jako play-off. Brankář Lukáš také uspěl, ale na krasobruslení to holt není.
Moravia
Talexa
1 týd
Kája Plášek se byl dnes podívat na zápas Mory s Libercem a podle jeho slov by chtěl nastoupit do zápasu už v úterý v Třinci.
Nečekám od něj v začátku kdovíco, přece jen dost dlouho nehrál. Ale pokud se nám ho podaří nastartovat jako třeba Juraje Mikúše (to byl podobný případ), bude to fajn. Já s ním budu mít trpělivost, mějte ji také
Talexa
Talexa
1 týd
reaguje na Sarkas: Pavel Skrbek se jako asistent trenéra vrací do Kladna. Přeji mu hodně štěstí. Tedy až na zápasy proti nám :D. zdroj: hokej.cz
Jo, Pavel Skrbek, na toho ráda vzpomínám. Vybavil se mi rozhovor s Robinem Staňkem, kde se ho ptali, se kterým obráncem se mu hraje nejlíp. A on okamžitě vypálil: " S Pavlem Skrbkem, to nemusím dělat vůbec nic - on si všechno ohlídá sám."
Talexa
Talexa
1 týd
reaguje na Papóšek: Když je méně hráčů na ploše i na soupisce a plocha je stejně velká jako u ledního hokeje, o to víc překvapuje, že hráči někdy hrají 2 utkání v průběhu dne. Taky bývají 2 různé MS. FIRS a jak je to druhé? Asi budou trochu odlišná pravidla. Jedno z nich by mělo mít stejná pravidla jako naše liga (?)
Všichni inline hokejisté říkají, že inline hokej je úplně jiný sport než lední hokej. U nás je ale pořád dost málo „čistých“ inline hokejistů – většina se jich rekrutuje z ledního hokeje (nebo ho hrají přes léto jako doplněk k lednímu hokeji). Co se týká těch organizací: federace FIRS pořádá MS v inline hokeji pro více kategorií (junioři, ženy, muži, veteráni), zatímco u IIHF je to jen MS mužů. Zápasy IIHF se hrají na 4x12 minut, zatímco u FIRS 2x20 minut. IIHF například na rozdíl od FIRS uznává ofsajd na červené čáře, má branky hokejových rozměrů (FIRS má menší) a při vyloučení dvou hráčů trest druhého odkládá, zatímco FIRS povoluje hru čtyř proti dvěma. Mezi specifika inline hokeje patří určitá dvojkolejnost, reprezentační akce i šampionáty pořádá jak hokejová IIHF, tak federace FIRS, sdružující všechny sporty na kolečkových bruslích. V minulosti chtěly obě organizace pod sebe dostat inline hokej, a tak si dělaly naschvály typu dvou mistrovství světa v jednom termínu. V současné době už je to lepší, ale nikdy to nesplyne dohromady, ani jedna z organizací se inline hokeje nevzdá. Ze začátku i u nás byly dvě organizace, pod nimiž se inline hrál, ale teď už je to jen Česká asociace inline hokeje. Donedávna se český inline hrál podle IIHF, ale v současné době se přešlo na pravidla FIRS.
Za sebe můžu říct, že nechápu, proč inline hokeji tak moc chce IIHF – International Ice Hockey Federation. V názvu mají lední hokej, tak proč chtějí i inline? To by si taky mohli nárokovat hokejbal, pozemní hokej atd.
P. S. Omlouvám se za pozdní odpověď, ale měla jsem náročné období a nestíhala jsem.
Talexa
Mario
1 týd
reaguje na Andarist: Ono fandit Kosatkám je taky kříž
Ale zas tak špatné to letos není.
Mario
Andarist
1 týd
reaguje na Mario: Opravdu, ale opravdu musím sportovně přiznat, že skutečně nejsem skalním fanouškem Kosatek. :D
Ono fandit Kosatkám je taky kříž
Andarist
Příští zápas Kohoutů
Pátek
2. prosince
18:00
doma
proti Třinci
HC Olomouc Třinec