PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Vyjádření k nepravdivým nařčením, která zveřejnil Deník

21. února 2012 napsal Houz 3 komentáře

Fan Club HC Olomouc o.s. je občanské sdružení založené za účelem podpory sportu a v žádném případě se neztotožňuje s násilím na stadionech či v souvislosti se sportovními utkáními a ani ho nikterak nepodporuje. To ostatně vyplývá i z jeho stanov. Kdyby něco takového dělal, okamžitě by jakožto právnická osoba zanikl. Členové FC HCO pak se stanovami souhlasí, což je podmínkou jejich členství, a při chování, které popisuje paní redaktorka, by byli okamžitě vedením FC z fanklubu vyloučeni.

Osoby na fotografiích a ostatní v článku zmiňované nemají a neměly s fandy olomouckého hokeje, a tím spíše s FC HCO o.s., nic společného, a ten se od jejich chování důrazně distancuje. Vylučujeme dále, že se jedná o členy fanklubu a že by mohli mít, jak paní redaktorka píše, u sebe jakékoli materiály (průkazky člena FC či jiné), z nichž by mohla Policie ČR jejich spojení s FC jakkoli dovodit.

FOTO: Policie ČR

Ve světle výše uvedeného je tvrzení pana Josefa Bednaříka („Policisté provedli kontrolu těchto osob a zjistili, že se jedná o krajní příznivce fanklubu Olomouc s trestní minulostí v oblasti diváckého násilí.“) nesmyslné, nelogické a hlavně lživé. Jakožto takové poškozuje dobré jméno našeho občanského sdružení a špiní práci všech nás, kteří za jeho existencí, činností a fungováním stojí.

Žádáme tímto veřejně pana Bednaříka, aby svá tvrzení dokázal, obhájil, vysvětlil, uvedl na pravou míru, či se v opačném případě našemu sdružení omluvil.

Olomoučtí fandové sdružení ve Fan Clubu HC Olomouc o.s. nepodporují násilí na stadionech, v souvislosti se sportovními utkáními, ve sportu samotném ani mimo něj.

FOTO: Policie ČR


Inkriminovaný článek si můžete přečíst zde.

Foto: Policie ČR

Jerry
12 let
Zdeno, zveřejníš ji?? Díky.
Jerry
Houz
12 let
Už došla omluva od pana mluvčího. Šlo o nedorozumění. Mělo být psáno příznivců olomouckého klubu. Fanklub byl do toho zatažen omylem.
Houz
Jerry
12 let
No konečně!!! To to trvalo. Nemohlo to přijít už po 1. zápase Šumperka u nás??? Ale aspoň tak. Jediná možná a správná reakce 8-)
Jerry