PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Oblíbený fotbalový turnaj s hráči Mory se po roce vrací na scénu

24. května 2011 napsal Duklak Žádný komentář

Nejpopulárnější akce Fan Clubu HC Olomouc o.s. se uskuteční v pátek 1. července 2011 ve sportovním areálu ve Slavoníně. Jedná se samozřejmě o 2. ročník fotbalového turnaje v malé kopané. V minulosti se konaly zápasy proti hráčům Mory na velkém hřišti v Nemilanech, avšak už v loňském roce proběhl fotbalový turnaj, který měl velmi pozitivní ohlas, a proto jsme se rozhodli, že budeme v této tradici pokračovat. Do turnaje chceme přinést oživení, a tím i pozitivní změny.

FOTO - DENÍK/Martin Dostál

Smysl celé akce spočívá v tom, abychom se s hráči setkali, popovídali a v přátelském duchu si s nimi poměřili síly. Hráči olomoucké Mory v letošním roce postaví dvě družstva. Nechceme, aby docházelo k tak velkým prodlevám mezi zápasy, proto jsme pozměnili systém soutěže. Od 16:00 začne hlavní část turnaje, do které se připojí i týmy hráčů Mory.


Hlásit své mužstvo můžete prostřednictvím e-mailu na adrese fchco@fan-zone.cz, a to nejpozději do 15. června. Jednotlivci, nechť se také registrují na stejné
e-mailové adrese.

Zápasy se budou hrát 2krát 10 minut na umělé trávě. Minimální počet hráčů v týmu byl stanoven na 8, protože se bude hrát v počtu 4 plus jedna. Pokud bude velký zájem, tak upřednostníme dříve nahlášené týmy. Startovné za jeden tým činí 350 Kč. Každý tým fanoušků musí mít jednoho člena fanklubu, který má uhrazený členský příspěvek za sezónu 2010/2011 nebo za sezónu 2011/2012. Během celého pátečního odpoledne budeme evidovat nové členy fanklubu, což určitě některé týmy uvítají. Připomínáme, že roční členský příspěvek činí pouhých 200 Kč.

FOTO - DENÍK/Martin Dostál

Myslíme i na fanoušky, kteří nebudou zařazeni do některého z týmů. Těm radíme, ať se přihlásí na e-mailové adrese fchco@fan-zone.cz. Pokud jich bude dostatek, tak se z nich vytvoří jeden tým (pravidla budou pro něj stejná). Pokud se jich ozve méně, tak je zařadíme do již existujících týmů, kterým se budou jejich služby zajisté hodit.

Vítěz získá Putovní pohár Fan Clubu HC Olomouc o.s. a společně s dalšími týmy věcné ceny (piva Radegast, šály atd.), přičemž rozřazení cen bude pochopitelně podle umístění.

Další informace ohledně turnaje v malé kopané budeme postupně na webu zveřejňovat. Ovšem přesný harmonogram budeme znát až 15. června, kdy skončí přihlašování týmů.

FOTO - fan-zone.cz


Hlásit své mužstvo můžete prostřednictvím e-mailu na adrese fchco@fan-zone.cz, a to nejpozději do 15. června. Jednotlivci, nechť se také registrují na stejné
e-mailové adrese.

Přijďte si do Slavonína zahrát i Vy!

Foto: DENÍK/Martin Dostál, fan-zone.cz

Zatím žádný komentář. Buď první!