PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Hokejový zážitek se olomouckým fanouškům rychle blíží

16. dubna 2011 napsal Zaky 1 komentář

Odpočítávají poslední dny, olomouckým hokejovým fanouškům klepe na dveře neopakovatelná událost. Díky Fan Clubu HC Olomouc o.s. mají jedinečnou možnost vidět naživo Jardu Jágra, Patrika Eliáše, Martina Havláta a další špičkové české i zahraniční hokejisty v akci. Navíc vše zažijí společně, jelikož se podařil vyprodat autobus, který bude čítat 50 fanoušků.

FOTO - Aktuálně.cz

Když jsme v září loňského roku přišli s myšlenkou uspořádání zájezdu na MS v ledním hokeji 2011, tak jsme věděli, že nás nebude čekat nic lehkého. Museli jsme si totiž kvůli obrovskému zájmu zajistit lístky předem, a to již 1. prosince 2010, kdy jsme vyrazili přímo do metropole Slovenska, Bratislavy. Cesta se nám vyplatila, rozhodně jsme neprohloupili, ba naopak ušetřili. Z různých zdrojů jsme si ovšem museli půjčit 50 tisíc, abychom mohli lístky zaplatit, poněvadž jsme měli vybrány jen zálohy od fanoušků. Po zaplacení všech účastníků zájezdu můžeme ovšem klidně sdělit, že všechny pohledávky jsou zaplacené, tudíž nic nebrání tomu, abychom si hokejový svátek náležitě užili.

FOTO -  fan-zone.cz

Onen den, 30. dubna 2011, se začneme scházet již v 8:00, odjíždět pak budeme už v 8:15. Zastavovat budeme přibližně v 8:30 v Olšanech u Prostějova, kde budeme nabírat další hokejové olomoucké fanoušky. Žádáme vás, abyste dorazili včas, byla by obrovská škoda, kdybyste vlastní chybou přišli o takový zájezd, který se rozhodně nekoná každý pátek. Nezapomeňte si s sebou vzít doklad totožnosti.


Olomouc

Sraz: 30. dubna 2011 v 8:00 na parkovišti u Billy (u letadla)

Odjezd: 30. dubna 2011 v 8:15 z parkoviště u Billy (u letadla)

Olšany u Prostějova

Odjezd: 30. dubna 2011 v 8:30 na zastávce U Splavu


V Bratislavě platí vstupenka na zápas i jako lístek do městské hromadné dopravy. Poblíž stadionu (asi 600m) se nachází fanouškovská zóna, zde budou záchranné buňky, stánky se suvenýry, stánky s občerstvením, velkoplošné obrazovky, kluziště s umělým povrchem a s brankami. Točit se zde bude pivo Corgoň za 1,5 € (netřeba zmiňovat, že se na Slovensku platí eurem). Máme předběžnou rezervaci v jedné bratislavské pivnici, kam vyrazíme ještě před prvním zápasem. Avšak je jen na vás, jaký program si zvolíte. Na druhou stranu by bylo dobré, kdybychom se drželi minimálně po skupinkách.

FOTO - iSport.cz

Předkrm v podobě severského derby, Finsko – Dánsko, začíná v 16:15. Na stadion se nedostaneme s tyčemi na vlajky, protože jsou zakázané. Doporučujeme vzít vlajky, které se dají pověsit na stadionu, popřípadě držet v ruce. Naopak jsou povolené olomoucké dresy a šály, proto neváhejte a vezměte je s sebou. Na stadion si také nemůžeme vzít pití a jídlo. Dále jsme byli informováni, že jsou zakázané věci, které dělají hluk (bubny, trubky, řehtačky, vuvuzely, atd.). V tomto případě však neposlechneme, zkusíme tyto nezbytné pomůcky k fandění pronést na stadion, čímž zkusíme benevolenci pořadatelů.

FOTO - Aktuálně.cz

Od 20:15 vstoupí do šampionátu český národní tým, který se střetne s nevyzpytatelným Lotyšskem. Zajisté budeme velice zvědavi, jak si povedou obhájci titulu z Německa, kteří budou mít, jako již tradičně, ambice nejvyšší. Každý dle uvážení, nechť si vezme masky, paruky, atd., ať jsme vidět a hlavně pořádně slyšet. Zimní stadion Ondreje Nepely poskytne návštěvníkům při šampionátu 9 246 míst. Největší zájem o lístky měli fanoušci z Česka, ovšem lze očekávat i početné skupiny Finů a Lotyšů. Finům patří dokonce třetí místo největších zájemců o lístky ze všech fans táborů hokejových reprezentací. Návrat do královského města, Olomouce, je naplánován na neděli v ranních hodinách.

Na tyto dva zápasy se chystají i další olomoučtí fanoušci, kteří vyrazí po vlastní ose. Věříme, že si všichni fanoušci dvojzápas patřičně užijí a na Hanou si odvezou zážitky, na které budou rádi vzpomínat.

Foto: aktuálně.cz, fan-zone.cz, iSport.cz

Duklak
13 let
Tak už je to tady! Snad nám všechno vyjde, tak jak má. Věřím, že na tento den budeme vždy rádi vzpomínat. :-)
Duklak