PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

O uplynulé sezóně, MS v ledním hokeji i přestávkových soutěžích

15. března 2011 napsal Zaky Žádný komentář

Schůze Fan Clubu HC Olomouc o.s. se koná v pátek 1. dubna 2011 od 18:00 jako již tradičně v restauraci U Fleků.

Hokejová sezóna 2010/2011 nám velice brzy skončila, právě jsme se dostali do fáze, tzv. okurkové sezóny, která nám ovšem rychle utíká. Nastal tedy ideální čas na to, abychom zanalyzovali uplynulou sezónu a začali se připravovat na další. Navíc bychom se rádi vrátili k záležitostem, na které opravdu nebyl během sezóny volný čas.

Na schůzi mohou dorazit i nečlenové Fan Clubu HC Olomouc o.s., srdečně zveme všechny olomoucké fanoušky, kteří mají nějaký zajímavý námět. Především bychom rádi uvítali náměty na přestávkové soutěže na domácí zápasy olomouckých Kohoutů, jelikož chceme ve spolupráci s klubem tyto soutěže ještě více zatraktivnit. Zasílat návrhy můžete již nyní, a to prostřednictvím e-mailu na redakce@fan-zone.cz anebo přijďte přímo na schůzi, kde dostane každý návrh svůj prostor.
Restaurace U Fleků

Mistrovství světa v ledním hokeji klepe na dveře, už jen pár dní a hokejový svátek se na Slovensku rozběhne. Na schůzi bude téma mistrovství světa hrát samozřejmě též významnou roli. Účastníci se mohou zeptat na cokoliv, co je s touto událostí zajímá. Budou též sděleny organizační informace k tomuto zájezdu.

Témata:
  • zájezd na MS v ledním hokeji;
  • uplynulá hokejová sezóna 2010/2011;
  • návrhy na přestávkové soutěže během domácích utkání olomoucké Mory;
  • aktivity Fan Clubu HC Olomouc o.s. v nadcházejícím období;
  • petice fanoušků za rekonstrukci či vybudování nového zimního stadionu.

Přihlásit se či prodloužit členství do Fan Clubu HC Olomouc o.s. budete moct až během letních měsíců. Zatím pokračuje členství všem členům, kteří zaplatili členský příspěvek za sezónu 2010/2011.

Věříme, že si uděláte čas a v uvolněné náladě se společně rozloučíme s neúspěšnou sezónou olomouckých Kohoutů. Kalendář nám tentokrát přál, vždyť schůze vychází na první dubnový den, tedy na Apríla.

Těšíme se na vaši účast!

Zatím žádný komentář. Buď první!