PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Hanáci, pojeďte na baráž do Liberce! Kdy jindy, když ne teď?

18. března 2013 napsal Zaky 3 komentáře

Sen se stal realitou! Mora postoupila do baráže, a tak bude po dlouhých 16 letech přímo bojovat o návrat do nejvyšší soutěže. Vše vypukne už tuto neděli. Nyní už je navíc jasné, že Mora vstoupí do boje o extraligu na ledě extraligového Liberce. Fan Club HCO o.s. proto pořádá na tento atraktivní zápas autobusový výjezd.

„Je to narychlo, ale přesto věřím, že minimálně jeden autobus naplníme. Kdo chce jet, musí si své místo alespoň závazně rezervovat,“ upozorňuje Ota Weinlich, prezident Fan Clubu HCO o.s.

„Extraligová baráž je snad dostatečně velkým lákadlem. Bylo by krásné vrátit se tam, kam patříme,“ dodal letitý fanoušek Mory.

FOTO: Zdeněk Polák

Pojeďte podpořit Kohouty k postupu do extraligy!

Odjezd: neděle 24. března ve 12:00 z parkoviště u Billy (u zimáku)

Cena dopravy: 300 Kč/os.


Na e-mailové adrese fchco@seznam.cz se přijímají závazné rezervace.

FOTO: Miroslav Rosendorf

Zaplatit výjezd můžete na domácích zápasech olomouckých juniorů, kteří o finále bojují s pražskou Spartou. Rozhodující třetí zápas odstartuje v sobotu od 12:30. Prodej lístků do autobusu bude probíhat vždy o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

Pozor! Výjezd můžete uhradit nejen na zápasech juniorky Mory, ale zcela výjimečně i v restauraci U Fleka, a to ve čtvrtek (20:00 - 21:30) a v pátek (18:30 - 20:00).

Mora on tour!

FOTO: Zdeněk Polák, Miroslav Rosendorf

martin
10 let
ahoj majkl666, sektor hostí v tipsport areně je 115. jmenuji se martin synek,jsem z pardubic a tam už jsem byl mnohokrát.
martin
Zaky
10 let
Ano, samozřejmě.
Zaky
Majkl666
10 let
Zdravím. Do Liberce pojedeme, ale svou cestou. Lístky si koupím prostřednictvím ticketpro. Chtěl jsem se zeptat, jestli bude náš Fun club klasicky v sektrou 115 Hostí?
Majkl666