PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Budíček! Blíží se volební valná hromada, spojená s pokerem

31. května 2012 napsal Zaky Žádný komentář

Všem fandům Mory končí období bez hokeje. V salónku restaurace U Huberta (na tř. 1. máje) se totiž v sobotu 23. června 2012 koná valná hromada, nejdůležitější akce Fan Clubu HCO o.s., tentokrát navíc volební.

Začátek je naplánován na 15:00. Nutná je účast většiny členů fanklubu, aby se valná hromada mohla vůbec uskutečnit. Proto si udělejte čas, zvolte nové vedení, které bude hájit zájmy Vás, fanoušků olomouckého hokeje, v nadcházejících třech letech.

Dorazit mohou i fanoušci, kteří nejsou členové a kterým není lhostejný osud olomouckého hokeje. Aby však mohli hlasovat, musí se členy na valné hromadě stát.

FOTO: fan-zone.cz

V příští sezóně se bude zřejmě hrát široká baráž, projekt nové haly se nadále posouvá kupředu, Mora hodlá posílit. Přišel tedy ten správný čas, aby se stmelili i všichni fanoušci olomouckého hokeje. Mít silný fanklub, to je naprostý základ, bez kterého se fanouškovství v Olomouci nepohne dál.

Hlavní body programu:

  • volba prezidenta, viceprezidenta, správce pokladny a dvou přísedících členů představenstva Fan Clubu HCO o.s.;
  • diskuse o projektu nové městské haly, zlepšení atmosféry na domácích utkáních a aktuálních problémech olomouckého hokeje;
  • aktivity fanklubu v nové sezóně;
  • představení nového formátu turnaje v malé kopané.

FOTO: fan-zone.cz

Ihned po skončení valné hromady přijde na řadu pokerový turnaj, který již definitivně rozhodne o konečném pořadí v dlouhodobé tabulce. Registrace hráčů bude probíhat od cca 16:30, samotný turnaj začne v 17:00.

Turnaj v pokeru hlásí návrat po půl roce. Jeho pravidla můžete důkladně prostudovat zde. Zahrát si mohou všichni dorazivší, třeba i ti, kteří ještě žádný pokerový turnaj fanklubu neabsolvovali. Není dokonce vyloučeno, že na akci dorazí i někteří hráči Mory. O účasti rozhodne jednak jejich aktuální vytížení, jednak jejich chuť.

Foto: fan-zone.cz

Zatím žádný komentář. Buď první!