PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

MOBILIZACE: Fanoušci Mory, pojeďte všichni do Šumperka!

26. prosince 2012 napsal Zaky Žádný komentář

Přestože Mora předvádí v letošní sezóně parádní hokej, uskutečněných výjezdů jejích fanoušků je jako šafránu. Možná i proto, že se soupeři z Moravy dají napočítat na prstech jedné ruky, navíc ještě s dostatečnou rezervou. Z regionu jediný odvěký rival hrající 1. ligu je pouze Šumperk. A právě na jeho led pořádá Fan Club HCO o.s. autobusový výjezd.

V rámci 40. kola 1. hokejové ligy se uskuteční čtvrté, zřejmě i poslední, derby Olomouckého kraje v letošní sezóně. Mora bojuje o první místo, proto je povinností každého správného fanouška na toto prestižní utkání vyrazit.

Počet autobusů bude vypraven dle zájmu. Čím dříve se přihlásíte, tím lépe! A aby toho nebylo málo, Fan Club HCO o.s. se rozhodl poskytnout vánoční slevu ve výši 20 %, výjezd autobusem vás tedy vyjde jen na 80 Kč.

Zápas začíná v sobotu 12. ledna od 17 hodin. Vstupné na zimním stadionu v Šumperku patří k nejlacinějším v lize, činí pouhých 50 Kč. Nezapomínejte, že hokej je nejhezčí prožívat přímo naživo!

FOTO: fan-zone.cz

Pojeďte podpořit naše hráče k důležitým bodům z venkovního kluziště!

Odjezd: sobota 12. ledna 2013 v 15:00 z parkoviště u Billy (u zimáku)

Cena dopravy: 80 Kč/os.

FOTO: fan-zone.cz


Na e-mailové adrese fchco@fan-zone.cz se přijímají předběžné rezervace.

Zaplatit výjezd můžete na domácích zápasech Mory (Beroun - 29. prosince a Most - 5. ledna), a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

Mora on tour!

Foto: fan-zone.cz

Zatím žádný komentář. Buď první!