PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Brněnským fans tekly nervy

10. ledna 2009 napsal Bára 11 komentářů

Pro ty z vás, kteří se již nemohou dočkat pondělního moravského derby s Kometou, přinášíme krátký report ze souboje modro-bílých celků, tedy celku KLH Chomutov proti Kometě Brno. Zápas se odehrál minulou sobotu v Chomutově a vzhledem k tomu, že jsem tam trávila povánoční volno, jsem si tento atraktivní souboj o třetí pozici v tabulce nenechala ujít.

Chomutov vs. Brno

Brňáků dorazilo do Chomutova podstatně méně než k nám, ale i tak byste jich napočítali přes sto a tudíž byli (jako vždy) dobře slyšet, tím spíše, že již v půlce utkání vedli 3:0. Co se mě osobně nejvíce líbilo, byla organizace bezpečnostní služby. Již od odpoledních hodin byla před chomutovským zimákem nachystaná policie, která hned u příjezdu dělila fanoušky na dva tábory a ten brněnský nekompromisně posílala za bezpečnostní pásku. Přímo na stadioně pak byli brněnští fans ostře hlídáni v sektoru hostů a až na pár pokřiků typu „Zku*vený Chomutov“ si nic moc nedovolili. Vše se ale změnilo, jakmile se Chomutovu podařilo v 56. minutě snížit na 3:4. V tu chvíli se brněnské stádo proměnilo na pravou zvěř vylézající z ohrady, marně se snažíc stlouct nějakého toho fanouška Chomutova. Pořadatelská služba nezaváhala, na Brňáky se seběhla ochranka ze všech stran zimního stadionu a během pěti minut byl klid. Nervozita brněnských fans se však přenesla na hole hráčů Komety a tak se v 58. minutě při signalizovaném power play podařilo Chomutovu srovnat dříve než stihl dojet Lundell na střídačku. Fanoušci Brna v tu ránu ani nedutali a jejich šok z vyrovnání byl znát i v následném prodloužení. Probudili se až po vyhraných nájezdech, stále v nich však převládala křivda za ztracený bod a tak i po skončení utkání provokovali a pořvávali na fanoušky Chomutova. Jak už jsem ale naznačila výše, pořadatelská služba byla opět na svém místě a nám tak nic nebránilo v klidném odjezdu ze zimního stadionu.

A mě nezbývá než jen konstatovat: kéž bychom se tohoto dočkali jednou i u nás...

Blade007
12 let
HAHAHAHA ....:-)) :-)) :-)) tak a ted pohádku o smolíčkovi...
Blade007
Jerry
12 let
Hele, vy dva umělci.. Proč, když se začnou cizí fans radovat, je musíte hned mlátit?? To mi vysvětlete.. To mi nedochází.. 2 roky zpátky (nebo 3, už nevím) hrák tady na Sigmě Baník.. a celá tribuna sever (ta veliká) byla jeden velký mix a nikdo se tam nepobil..
Jerry
Blade007
12 let
Já se nechytám..Myslíš snad že budem sedět na zadečku a chovat se jak ve školce...prosímtě neblázni,jsme v 21. století,pokud máš potřebu psát o zvěři,napis o derby pražských S...
Blade007
Bára
12 let
Blade nechytej se každého slova... Thut na tom zápase jsem byla a Brňáci provokovali i přímo mě a mé kamarády, takže věř, že vím dost.
Bára
Thut
12 let
Báro, Báro, když už o něčem piš, tak si prosím zjisti, co se stalo a proč se tak vůbec stalo. když máš v sektoru (kde nás mimojiné bylo cca 300, ne 100 jak píšeš) domácí provokatéry, kteří celej zápas drží hubu a po gólu na 3:4 začnou máchat šálou a provokovat naše fans, tak se není čemu divit, že pár facek padlo. že jsem se chovali jako zvěř? nevím, kdybys viděla, jak ti provokatérskej ubožák z chomutova napadne známýho, tak bys dělala co? pletla punčochy? jinak securiťáci uklidnili a vyvedli právě tyto chomutovský chudáčky, s náma problém neměli...
Thut
Blade007
12 let
No já jsem vklidu,já tam byl taky,byl jsem 5 metrů od toho incidentu,tagže vím co říkám...Už vidím jak se v turecku,či angili míchaj fanoušci mezi sebe...:) :N :-))
Blade007
Bára
12 let
Blade já tam byla, takže v klidu jo? Fans se druží normálně (ti slušní) a pokud do vyrovnání byl klid, tak to, že po vyrovnání klid nebyl, není otázkou security...
Bára
Blade007
12 let
Bára...Kdyby je pořadatelé umístili k domácím fans,byl by klid hned...
Blade007
Bára
12 let
Blade007 no já o tom vím opravdu prd :-)) beru to ze svého pohledu, mě jako zvěř připadali.. to že je Brňáci mezi sebou nechali celý zápas je jedna věc, to že se radovali z vyrovnání a za to dostali do držky je druhá věc, hlavní pro mě je, že během chvilky byl klid a nenarušilo to průběh utkání 8-)
Bára
Blade007
12 let
*zvěři
Blade007
Blade007
12 let
Píšeš tu o brněnské tvěři,je vidět že otom víš prd...Pořadatelská službaa nechala stát v Brněnském kotli cca 5 fanoušku chomutova,kteří nechtěli tento prostor během zápasu opustit..A když chomutov srovnal,začali se tam radovat,tak se nediv,že dostali do budky....Selhání pořadatelské služby..Od kdy se mixujou fanoušci mezi sebe??:)
Blade007