PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Nenechte Moru na holičkách, vyrazte ji podpořit do Šumperka!

30. ledna 2012 napsal Zaky 2 komentáře

Čtvrté, vzhledem k postavení obou mužstev i poslední, derby Olomouckého kraje v letošní sezóně bude hostit náš rival - Šumperk. Fan Club HCO o.s. si je vědom prestižnosti utkání, proto na něj pořádá autobusový výjezd.

Počet autobusů bude vypraven dle zájmu. Doporučujeme však všem fandům, aby vše nenechávali na poslední chvíli, protože pořád platí nestárnoucí pravidlo, že kdo dřív přijde, jede.

Šumperk je v tabulce aktuálně až předposlední, Mora třetí. Do konce základní části se může stát ještě mnoho posunů tabulkou jak nahoru, tak i dolů. V případě Mory už však zřejmě půjde jen o ladění formy na čtvrtfinále play-off, užití si poslední podpory svých fandů v základní části na venkovním kluzišti. Snad i přesto budou hráči jezdit po zadku a potit krev, ať na ně můžou být fanoušci hrdí.

FOTO: fan-zone.cz
První derby, hrané v Olomouci, navštívilo 120 Šumperáků. Druhé derby, tentokrát konané v Šumperku, si nenechalo ujít 170 fandů Mory. Na třetí derby byl opět překonán počet hostujících fanoušků, ze Šumperku jich na domácí půdu olomouckých Kohoutů dorazilo 220.

Překonáme solidní počet Šumperáků v Olomouci? Bude nás více než 200? To vše záleží jen na Vás. Letos výjezdů nebylo tolik, kolik bývalo v letech minulých. Nenechte Kohouty v Šumperku na holičkách, vyrazte je podpořit, ideálně autobusem!

Utkání začíná v sobotu v 17:00, na šumperský zimní stadion se vměstná 3.500 diváků.
FOTO: DENÍK/Jan Kastner

Pojeďte podpořit naše hráče na poslední krajské derby v letošní sezóně!

Sraz: sobota 18. února 2012 v 14:45 na parkovišti u Billy (u letadla)

Odjezd: sobota 18. února 2012 v 15:00 z parkoviště u Billy (u letadla)

Cena: 100 Kč/os. + vstupné 50 Kč

FOTO: drafans.cz

Své místo si můžete rezervovat na e-mailové adrese fchco@fan-zone.cz.

Zaplatit výjezd můžete na domácích zápasech Mory (Havlíčkův Brod – 1. února a Ústí nad Labem – 8. února), a to o přestávkách v chodbě za trestnými lavicemi (bývalý bufet). Kvůli výjimečné situaci, odložený zápas s Hradcem Králové, bude možné lístky na výjezd zakoupit přímo na místě srazu.

Mora on tour!

Foto: fan-zone.cz, DENÍK/Jan Kastner, drafans.cz

talik
12 let
Já pojedu i když teď už bez bubnu :-(
talik
Rada
12 let
Jestli me pusti na stadion, tak to bude zazrak :-))
Rada