PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Přímý souboj s tradičním soupeřem, tentokrát na Vysočině

17. prosince 2011 napsal Zaky Žádný komentář

Atraktivnější výjezd si fanoušci Mory nemohou v letošní sezóně přát. Kohouti se totiž v Jihlavě, centru Vysočiny, utkají s místní Duklou v přímém souboji o třetí místo prvoligové tabulky! Fan Club HCO o.s. pořádá na tento klíčový zápas autobusový výjezd, který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek Mory.

Blízkost soupeře, důležitost utkání, sobotní termín, to vše by mělo hrát do karet. Navíc se bude jednat o první výjezd v roce 2012, teprve pak o druhý v celé sezóně 1. ligy.

Naposledy se Mora střetla s Duklou v listopadu, kdy na ni na svém ledě nestačila, prohrála 1:2 po samostatných nájezdech. Dukla měla na zápase solidní podporu, ve všední den, ve středu, s ní přicestovalo 46 fandů, což bylo mnohem více než počet, který fandil Kohoutům na prvním vzájemném zápase, cca 23.

FOTO: Facebook

Zápas jako hrom, vždyť mezi soupeři je jen minimální rozdíl. Stát se do té doby může opravdu cokoliv, ale větší odstup se očekávat nedá. Pikantní bude utkání i pro Petra Vlka a Petra Fialu, trenéry, kteří se moc dobře znají.

Horácký zimní stadion má od začátku prosince uzavřenou větší část tribuny za trestnými lavicemi, a to kvůli výstavbě vedlejší tréninkové haly. Kotel domácích se proto posunul, pro příznivce hostí se však nic nezměnilo.

Sledováním zápasu na internetu hráčům nepomůžete, pojeďte ukázat, že olomouckému hokeji opravdu fandíte! Zápas začíná v sobotu v 17:30.

FOTO: fan-zone.cz

Pojeďte podpořit naše hráče a pomoct jim svými hlasivkami k důležitým bodům z venkovního kluziště!

Sraz: sobota 14. ledna 2012 ve 14:15 na parkovišti u Billy (u letadla)

Odjezd: sobota 14. ledna 2012 ve 14:30 z parkoviště u Billy (u letadla)

Cena pro členy fanklubu: 200 Kč/os.

Cena pro ostatní: 250 Kč/os. + vstupné

FOTO: fan-zone.cz

Členové Fan Clubu HCO o.s. si mohou své místo rezervovat na e-mailové adrese fchco@seznam.cz.

Zaplatit výjezd můžete na domácích zápasech Mory (Most – 21. prosince, Šumperk – 7. ledna a Beroun – 11. ledna), a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

Mora on tour!

Foto: Facebook, fan-zone.cz

Zatím žádný komentář. Buď první!