PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Poker za účasti bývalých hráčů Mory, dorazit by měl Brančík či Žajgla

21. listopadu 2011 napsal Zaky Žádný komentář

Třetí díl ze seriálu pokerových turnajů, které nemají mezi tábory fanoušků obdoby, se koná v pátek 25. listopadu, a to v hospůdce Na Hřišti ve Slavoníně. Přímo na místě bude probíhat už od 17:00 registrace hráčů, samotný turnaj začne zhruba v 17:30.

Na minulý turnaj nedorazil, bohužel, nikdo z hráčů současného týmu Mory. Z tohoto důvodu jsme se snažili oslovit některé bývalé hráče, aby pointa celé akce, povykládat si s hokejisty v neformální atmosféře, zůstala zachována.

Svou účast nám potvrdily osobnosti olomouckého hokeje z posledních let, jako jsou Richard Brančík, Petr Žajgla či Filip Smejkal. Richarda Brančíka snad není potřeba představovat: dlouholetý kapitán, oblíbenec nejen olomouckých fanoušků, za Morávku odehrál 402 zápasů, v nichž střelil 123 branek. Právě Richardovi bychom chtěli na turnaji oficiálně poděkovat za jeho služby v dresu Mory.
FOTO: radegast.cz

Petru Žajglovi a Filipu Smejkalovi poděkujeme samozřejmě také, ovšem věříme, že pro ně ještě všechny zápasy za Kohouty nejsou sečteny. V současné chvíli oba válí za Prostějov, s kterým budou chtít dojít hodně daleko.

Startovné zůstává neměnné, tedy 100 Kč. Připomínáme, že pro nejlepší hráče z celkového žebříčku turnajů jsou připraveny atraktivní ceny, ať už se jedná o permanentku na sezónu 2012/2013, klubové suvenýry či láhve kvalitního alkoholu.


Kudy na poker?
Do Slavonína se dostanete městskou hromadnou dopravou, konkrétně autobusem č. 17, který zastavuje kousek od dějiště, na zastávce Slavonín, křižovatka.

FOTO: fan-zone.cz

V harmonogramu došlo pouze k menší změně tak, aby vše probíhalo rychleji a pružněji. Více informací doporučujeme prostudovat zde.

Na akci srdečně zveme i fanoušky, kteří se nechtějí do turnaje zapojit přímo, ale chtějí se jen přijít podívat, povykládat si a pobavit. Tentokrát si budete mít možnost popovídat s hokejisty, kteří toho udělali pro Moru opravdu hodně.

Těšíme se na všechny příznivce olomoucké Mory!!

Foto: radegast.cz, fan-zone.cz

Zatím žádný komentář. Buď první!