PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Ostuda! Výjezd do Hradce byl pro malý zájem zrušen

11. října 2011 napsal Zaky 5 komentářů

Na výjezd do Hradce Králové se nahlásilo pouhých 25 lidí, a proto byl výjezd zrušen. K vypravení autobusu bylo zapotřebí mít alespoň 35 zaplacených míst. Věrným fanouškům, kteří si výjezd zaplatili, se budou peníze vracet na domácích zápasech Mory, a to na stejném místě, kde si lístek do busu zakoupili.

Nevypravení autobusu je ostudou klubu, fanklubu a všech lidí, kteří se o olomoucký hokej zajímají. Kohoutům patří v aktuální tabulce 2. místo, přesto si svými výkony nezasloužili větší podporu svých fanoušků. V sobotu s ní totiž přicestovalo do nedalekého Hradce Králové (cca 2 hodiny autem) jen 20 fanoušků (zaplať pánbůh za ně), kteří na poslední chvíli odcestovali auty.
FOTO: fan-zone.cz
Cena autobusem pro člena fanklubu vycházela na 180 Kč, pro nečlena pak 230 Kč, což se pomalu vyplatí více než jízda autem.

Hradec Králové, město v minulosti oblíbené olomouckými fanoušky. Možná si pamatujete, jaké prostředí v nedávných dobách panovalo, když přijel na královéhradecký stadion plný, mnohdy i přeplněný, autobus fanoušků Mory.

Pokud nepotáhneme všichni společně za jeden provaz, tak příští akce dopadnou stejně. Říct si, že „oni“ pojedou a já zůstanu doma u on-line přenosů, umí každý. Ovšem ostuda je to nás všech, nikoliv pouze těch, kteří se pokoušejí pro vás něco zorganizovat.

FOTO: fan-zone.cz

Foto: fan-zone.cz

chrys
9 let
to Groll: Taky přemýšlím o výletu do Třebíče. Máš auto, nebo bych měl vzít já?
chrys
Groll
9 let
nechystá se někdo do Třebíče 24.10.? Mám nečekaně volno, a ještě jsem tam nebyl. Tam snad ochranu nepotřebujeme, tam máme dobré jméno?
Groll
ZORAvak
9 let
podle me se autobus vypravovat nebude protoze plno lidi ma strach po tom jak to dopadlo minule
ZORAvak
Jerry
9 let
Rada: Jeďte si tam leda tak po vlasní ose, grázlové mezi slušné fandy nepatří!!! Už tak jste způsobili například i fanklubu starostí více než dost. Patříte do ZOO, nikoliv do hlediště. Až začnete používat ten váš nesmysl na krku, pak máte možná šanci.
Jerry
Rada
9 let
Do Sumperku doufam bus bude!!!??? Beru 20 mist
Rada