PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Jedinečná akce: Pokerový turnaj hráčů a fandů HC Olomouc

18. září 2011 napsal Houz Žádný komentář

Kdy: pátek 23. září 2011 - registrace od 17.00, turnaj od 17.30
Kde: salonek Hospůdky U Flóry, Krapkova 42, Olomouc (naproti benzínce)

Fan Club HC Olomouc o.s. pro všechny fandy olomouckého hokeje připravil další možnost se pobavit, „zasportovat si“ a povykládat s hráči A týmu v neformální atmosféře. Touto zbrusu novou možností bude série pokerových turnajů, které se potáhnou jako červená nit celým novým ročníkem 1. ligy.

Turnaje jsou připraveny v takové podobě, že poměrně nízké zápisné umožní účast všem a zároveň zajistí možnost nákupu hodnotných cen pro nejlepší hráče v dlouhodobém hodnocení i zajímavou finanční prémii pro nejlepší hráče turnaje. V první fázi turnaje po poměrně dlouhý časový úsek budou mít fanoušci možnost promluvit s hráči a vybudovat si dostatečnou zásobu žetonů na druhou dynamickou fázi turnaje, která určí pořadí a celkového vítěze. Předpokládaný konec je někdy po deváté hodině.

FOTO: fan-zone.cz

V jednotlivých turnajích se bude hrát o prize pool (souhrn základních vkladů všech hráčů a re-buyů), který bude rozdělen mezi devět nejlepších dle stanoveného klíče (viz příloha). Takových dílčích turnajů bude během sezóny dle zájmu hráčů a postupu A týmu v play-off pět až sedm. Z každého turnaje si prvních devět nebo všichni hráči (podle toho, kolik nás bude) odnesou příslušný počet bodů do celkového sezónního hodnocení.

Nejlepší hráči z dlouhodobého žebříčku si na závěrečném turnaji budou mít možnost vybrat z cen. To znamená, že budou zajištěny ceny bez udání pořadí (s udáním jejich hodnoty) a v pořadí od prvního si nejlepších 5 až deset hráčů vybere, která cena se jim nejvíc líbí. Předběžně se počítá s permanentkou na sezónu 2012/2013, lahvemi kvalitního alkoholu, pokerovými cenami a cenami souvisejícími s HC Olomouc. Pro zisk cen není třeba účastnit se více turnajů. Je možné, že postačí umístit se hodně nahoře dvakrát či třikrát. Naopak si může zajistit celkové vítězství pravidelný sběrač řekněme sedmých či devátých míst. Vše je otevřené a turnaje už na vás všechny čekají.

FOTO: hc-olomouc.cz

Zárukou regulérnosti a transparentnosti turnajů je to, že turnajovým ředitelem a strážcem banku bude Ota. Alespoň pro první turnaj bude omezen počet hráčů, proto umožňujeme rezervace míst na adrese fchco@fan-zone.cz. Rezervace bude držena do 5 minut před začátkem turnaje, pak uvolněná místa rezervovaných zaplníme z řad dalších zájemců, kteří se dostaví.

Přijít mohou pochopitelně i fandové, kteří si budou chtít jen s ostatními promluvit.

Na závěr pro ty, kteří si chtějí procvičit svou hru či nastudovat pravidla, přidávám pár zajímavých odkazů (č. 1, č. 2, č. 3 a č. 4).

S pozdravem Mora navždy

Příloha: Pokerový turnaj Fan Clubu HC Olomouc o.s.

Foto: fan-zone.cz, hc-olomouc.cz

Zatím žádný komentář. Buď první!