PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Za jeden týden podepsalo petici již přes tisíc občanů

26. února 2011 napsal Duklak 1 komentář

Vážení sportovní přátelé,

před týdnem jsme rozjeli podpisovou akci za rekonstrukci či vybudování nového zimního stadionu. Takovou pozitivní reakci z řad občanů jsme opravdu nečekali, avšak jsme věřili, že se najde několik dobrých lidí, kterým není tato problematika lhostejná. Za týden jsme nasbírali 1 200 podpisů. Chtěli bychom všem občanům, kteří již tuto petici podepsali, ještě jednou touto formou poděkovat. Svým podpisem nás podpořili dokonce i občané z Austrálie, Francie, Hradce Králové či Havlíčkova Brodu. Z toho jasně vyplývá, že tento problém vadí širokému spektru obyvatelstva.

Podpisová akce se rozhodně nechýlí ke svému konci, ba naopak se pořád nachází ve svém začátku. Občané, kteří ještě petici nepodepsali, nemusí mít strach, že by tak nemohli učinit. Nabízí se jim totiž hned několik možností, jak pomoct dobré věci. Čím více podpisů nasbíráme, tím větší váhu bude tato listina mít.

Petici můžete podepsat na těchto místech:

  • v baru Skleněnka na zimním stadionu (pondělí - pátek: 10:00 - 16:00, a během zápasů A-týmu či mládeže);
  • v HokejShopu na zimním stadionu (pondělí - pátek: 10:00 - 18:00, sobota: 9:00 - 12:00);
  • v hospodě Na Hřišti ve Slavoníně (pondělí - neděle: 15:00 - 23:00).

Dále ji můžete podepsat na každém domácím utkání play-off olomoucké Mory u všech vchodů do zimního stadionu, a to vždy již hodinu a půl před zápasem. Ovšem vzhledem k tomu, že sezóna hokejistům pomalu končí, proto uvažujeme o dalších místech, kde budete moct petici podepsat. O všem vás budeme informovat prostřednictvím těchto webových stránek, tedy stránek fanoušků - www.fan-zone.cz.


Čtěte celý text petice:

»Sliby, chyby aneb petice za rekonstrukci či vybudování zimního stadionu«


Foto: DENÍK/Jiří Kopáč

ultranate
10 let
pěkná práce všech sběračů podpisů... minulý týden to v pátek jen fičelo i v klubu D2, nasbírali jsme tam dost podpisů, že jo Agente?? ;-)
ultranate