PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Výjezd na čtvrtfinále play-off do Havlíčkova Brodu!

13. února 2011 napsal Zaky 3 komentáře

Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd na třetí zápas čtvrtfinále play-off do Havlíčkova Brodu. Více než měsíc jsme čekali na další výjezd, a to až na samotné vyvrcholení celé soutěže, tedy na venkovní zápasy play-off. Los nám od druhé části sezóny na výjezdy opravdu nepřeje. Výjimkou není ani čtvrtfinále, což nás ovšem rozhodně od pořádání výjezdů neodrazuje, ba naopak musíme dokázat, že v důležitých chvílích mají hráči naši podporu. Vezměte si volno či si vyměňte službu, anebo odejděte dříve ze vzdělávacích budov (pokud to zajisté možnosti dovolí). Podle zájmu o tento výjezd, se rozhodneme, zda budeme pořádat další výjezdy na play-off. Může stát, že další výjezd bude opravdu brzy, anebo za delší časovou dobu. Vše záleží jen na vás.

Havlíčkův Brod se prokousal do čtvrtfinále lehce, když po čtyřech utkáních předkola slavil vítězství nad Kadaní. Oporou jim hlavně byli: brankář Robert Slipčenko a útočníci Miroslav Holec s Hynkem Zohornou, který vstřelil v každém zápase předkola play-off gól. Naposledy jsme se s tímto soupeřem střetli v 41. kole, kdy jsme vyhráli 3:1, k čemuž nám pomohl Míša Černý dvěma góly. S Rebelem jsme se ve čtvrtfinále ještě nepotkali. Poměřili jsme spolu síly v předkole sezóny 2008/2009, kdy jsme prožili dramatické zápasy, které skončily našim vítězstvím.

Zimní stadion v Havlíčkově Brodě pojme 4 000 diváků, avšak zápasy s Kadaní diváky do ochozů příliš netáhly. Uvidíme, kolik jich dorazí na tým z Hané. Lze předpokládat, že střetnutí bude mít fantastickou diváckou atmosféru, o kterou se postarají snad i olomoučtí fanoušci. Zápas začíná v Kotlině v úterý v 17:30.

Pojeďte podpořit naše hráče a pomoct jim svými hlasivkami k důležitému bodu z venkovního hřiště!

Sraz: úterý 22. února 2011 v 14:15 na parkovišti u Billy (u letadla)

Odjezd: úterý 22. února 2011 v 14:30 z parkoviště u Billy (u letadla)

Cena: 250 Kč/os. + vstupné 60 Kč

Zaplatit můžete v pátek 18. února 2011 na prvním domácím utkání čtvrtfinále play-off na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet), popřípadě nejpozději na dalším domácím utkání čtvrtfinále play-off v sobotu 19. února 2011.

Mora on tour!

OTTO
10 let
Výjezd do Havlíčkova Brodu ZRUŠEN !!!
OTTO
Agent WC40
10 let
to OTTO: Rezervuj mi fleka. Jedu taky. 8-)
Agent WC40
OTTO
10 let
Autobus se nám začíná plnit , doufám, že nás pojede co nejvíc :-))
OTTO