PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Podporujeme BRNOFANS SUPPORTERS

23. ledna 2011 napsal Duklak 1 komentář

Před určitým časem k nám dorazila nabídka o družbě od skupiny, která vystupuje pod názvem BRNOFANS SUPPORTERS. Po pečlivém zvážení jsme se nakonec rozhodli následovně:

Olomoučtí hokejoví fanoušci neměli nikdy v historii žádnou oficiální družbu (dříve snad jen přátelství TBO s Radicals Brno), vždy jsme se se všemi nástrahami vypořádali sami. Chceme zůstat zatím nevázaní. Navíc si uvědomujeme, že všichni olomoučtí fanoušci s tímto nesouhlasí. Na druhou stranu bychom chtěli vyjádřit této skupině stejnou podporu, kterou vyjadřují oni nám. Jsou pořád jen na začátku, stalých členů mají zatím poskromnu, ale věříme, že jsou schopni mnoho dobrého pro hokej udělat. Družba je zatím tedy silné slovo, ačkoliv do budoucna se může stát opravdu cokoliv. Můžeme zatím vyjádřit své sympatie k této skupině a vzájemnou podporu. První vlaštovky se již objevily v minulé sezóně, kdy na zápase s Mladou Boleslaví byli přítomni i olomoučtí fanoušci.

Za Fan Club HC Olomouc o.s. Duklak


» » Web BRNOFANS SUPPORTERS « «

Kdo jsou BRNOFANS SUPPORTERS?

Jsme Fan Clubem, který sdružuje fanoušky našich brněnských klubů - Komety Brno a Zbrojovky Brno. Máme v paměti dobu, kdy Za Lužánkami Brňáci chodili nejdříve na hokej a poté na fotbal, proto odmítáme jakékoliv členění, natož rozdíly mezi brněnskými fans (bez rozdílu postoje brněnské radnice k oběma klubům). Jezdíme podporovat naše kluby, jak jen to jde a situace opravdu umožní někam vyrazit. Podporujeme veškeré fanouškovské aktivity fanclubů obou klubů, ovšem zřetelně odmítáme a nechceme být spojováni s jakýmikoliv násilnostmi, provokacemi či podněcujícími podněty odporující zákonům České republiky. Důvodem našeho postoje je především sen, kdy na naše stadiony budou moci chodit především rodiny s dětmi bez toho, aniž by se obávali o život vlastních dětí. V dnešní době je bohužel skutečnost jiná, a tak chceme být čistým příkladem.

Partnerství s Fan Clubem HC Olomouc o.s.

  • Jsme v olomouckém regionu.
  • Máme zato (což je vcelku jasně zřetelné), že i mezi kluby je nastavena nadstandardní cesta spolupráce.
  • Nemáme zájem na nějaké nevraživosti konkrétně s Morou, sami ji jezdíme podporovat.
Za BFS Thomas

Tom.M.
10 let
Super:-)
Tom.M.