PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Reklama na mantinelu a nové vlajky jsou k vidění na zimáku

20. ledna 2011 napsal Zaky 6 komentářů

Věci, o kterých jsme jen hovořili, jsme po nějaké době konečně zrealizovali. Myslíme si, že by bylo vhodné, kdybyste věděli, kam míří peníze Fan Clubu.

Fan Club HC Olomouc o.s. prezentoval na domácím utkání s Duklou Jihlava nové vlajky. Konkrétně se jedná o tři šachovnicové a dvě pruhované vlajky, které jsou vyhotoveny klubovými barvami olomouckých Kohoutů, a to barvou červenou a bílou. Co se týče rozměrů, tak šířka činí 160 cm, výška jeden a půl metru. K vlajkám byly zakoupeny i bambusové tyče, a proto můžete na našem zimáku vidět vlát vlajky, které dodávají každému domácímu zápasu patřičný ráz. Ovšem pořád jsme jen na začátku, jelikož plánujeme v dohledné době zakoupení dalších pěti vlajek, abychom byli na play-off patřičně připraveni.
Na mantinelu za bránou (vedle HC restaurace) přibyla reklama, tentokrát však nepropaguje nového sponzora, nýbrž Fan Club HC Olomouc o.s., jenž fandí olomouckému hokeji. Grafický návrh vypracoval administrátor stránek fanoušků – Kubajz. Vyhotovení zařídil známý fanoušek s přezdívkou Agent. Chtěli bychom poděkovat vedení za to, že může tato reklama na mantinelu vůbec být. Pro fajnšmekry čísel uvádíme i rozměry: výška 90 cm, šířka 180 cm. Bohužel z tribuny jen stěží lze vše, co banner obsahuje, přečíst. Uvažujeme o tom, že necháme vyrobit další reklamu na mantinel s tím, že současnou použijeme k jiné příležitosti.
Fan Club HC Olomouc o.s. zakoupil megafon s odnímatelným mikrofonem. Na obvyklých domácích utkáních jej prakticky nevyužíváváme. Měl by posloužit na utkání play-off, výjezdy nebo na akce Fan Clubu (pochod, fotbálek atd.)

Fanděte s námi olomouckému hokeji!

Foto: Zdeněk Polák, Martin Pavlík

Kenysak
10 let
Vlajky super! Na play-of budou potreba. Pokud nebudu v praci,take muzete semnou pocitat.
Kenysak
jandic
10 let
Skoda, ze ta reklama na manťáku nejde přečíst.Kdo to navrhoval?Nějakej amatér ne? menší písmenka tam natisknout nešla? :-)
jandic
Houz
10 let
Jak jsem viděl na Spartě, tak je asi běžné, že v hokejových městech na ZS je půjčovna vlajek. Prostě dáš zálohu (třeba 300), celej zápas máváš a po zápase vlajku vrátíš a dostaneš prachy. Možná bychom mohli udělat trošku menší vlajky (50 krát 70 cm) a takhle je v té prosklené boudě půjčovat třeba za kilo zálohy. Co vy na to???
Houz
Voody79
10 let
Mě osobně se teda víc líbí ta kostkovaná, ale jinak se přidávám - pěkná práce..a jestli jich bude víc, klidně můžu taky máávat :-))
Voody79
Groll
10 let
AŽ SE DOSTANU zase na hokej, a nebudu mít buben, tak si rád nějakou tu práporku zapůjčím. :-))
Groll
ultranate
10 let
pěkná práce :)
ultranate