PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Vánoční výjezd do Chrudimi!

7. prosince 2010 napsal Zaky 5 komentářů

Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd do Chrudimi. Původně se v letošním roce už žádný výjezd pořádat neměl, ale vzhledem k tomu, že minulý výjezd do Jihlavy se nám povedl, proto jsme se rozhodli vypravit bus do sjízdné Chrudimi. Hrát se mělo v sobotu, ale nakonec se termín zápasu posunul na pátek, což nás rozhodně neodradí. Výjezdy v období předvánočním paří tradičně mezi ty nejlepší, proto věříme, že v uvolněné náladě pojedeme náš oblíbený tým podpořit i do Pardubického kraje. Systém zůstává stejný: Kdo dřív přijde, ten jede. Jestli pojedeme opět mikrobusem či velkým busem, záleží jen na vás.

Chrudimský hokej zažívá zajímavou sezónu. Nejprve celou prvoligovou mapu překvapila informace od vedení klubu, které vydalo prohlášení, že letošní sezóna se odehraje bez nich. Nakonec však po dlouhých jednáních našli řeč s představiteli města, kteří přidělili hokeji finanční injekci v podobě 2 milionů korun českých, a tak nakonec hokej v Chrudimi zůstal. Nás tato informace potěšila, jelikož nám neubyl další výjezd.

Chrudim neprožívá ideální sezónu, vždyť ji v letošní sezóně nečeká nic příjemného, jelikož se bude s největší pravděpodobností bít o udržení v 1. lize. S týmem Chrudimi, jehož kostru tvoří hráči z Pardubic, by si měla olomoucká Mora poradit, jenže výkony Mory jsou jako na houpačce, proto se dá očekávat zajímavé utkání. Zimní stadion v Chrudimi, který má jen jednu tribunu, pojme 1272 diváků. Zápas začíná netradičně v pátek v 18:00.

Pojeďte podpořit naše hráče a pomoct jim svými hlasivkami k dalším bodům z venkovního hřiště!

Sraz: 17. 12. 2010 v 14:30 na parkovišti u Billy (u letadla)

Odjezd: 17. 12. 2010 v 14:45 z parkoviště u Billy (u letadla)

Cena: 260 Kč/os. + vstupné 60 Kč

Zaplatit můžete v sobotu 11. 12. 2010 na domácím utkání s Pískem na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet), popřípadě nejpozději na dalším domácím utkání s Táborem ve středu 15. 12. 2010.

Mora on tour!

Groll
10 let
no jak jsem říkal už v Jihlavě, jel bych, ale musím být v práci a dovolenka už není. *:((*
Groll
OTTO
10 let
Možná naplníme velký bus :-)) .Když nás pojede 32-45 tak jedem velkým busem. Je to poslední letošní výjezd tak si myslím že se to podaří!
OTTO
Sheppard
10 let
Duklak: No tak to jo. Já to jenom tak z hecu zkusil se zeptat :-)) :-)) :-))
Sheppard
Duklak
10 let
Sheppard : Vánoční sleva je 40 Kč, proto se cena výjezdu snížila na 260 Kč. V jednání jsou vstupenky na toto utkání. 8-) 8-)
Duklak
Sheppard
10 let
Když je to teda vánoční výjezd tak by tam mohla být nějaká sleva ne :-)) :-)) :-))
Sheppard