PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

FOTO: Lístky na MS v ledním hokeji jsou doma!

2. prosince 2010 napsal Duklak 3 komentáře

Tak takový výjezd tu ještě nebyl, jelikož jsme nevyrazili na zápas naší olomoucké Mory, nýbrž pro lupeny na MS v ledním hokeji, na které Fan Club HC Olomouc o.s. už delší dobu pořádá zájezd. Pro 4 fanatiky začíná tento výjezd už v 6:30, kdy vyrážíme z Olomouce vstříc zážitkům do hlavní metropole Slovenska – Bratislavy. Cesta probíhá v klidu, výborně se bavíme, jelikož hlavní šprýmař Ota vykládá vtípky. První povinná a zároveň poslední zastávka probíhá u hranic Slovenska, kde se poprvé fotíme.

V 9:00 jsme na místě. Nastává menší zděšení, když zjistíme, že lístky se ještě neprodávají. Bylo nám řečeno, že se máme zastavit až v jednu hodinu, proto naše epika směřuje k zimnímu stadionu Ondreje Nepely. Přímo na místě vidíme, že práce jsou v plném proudu. Na stadion nás nechce ochranka pustit, což nás rozhodně neodrazuje, nýbrž vybízí k dalším činům. Prezident našeho Fan Clubu a velký stratég Ota si půjčuje od našich slovenských tmavších přátel helmu a vestu, aby v přestrojení za novináře zjistil nějaké informace . Uděláme rozhovor se stavbyvedoucím, který nám poskytuje některé bližší informace: „Dokončovací práce finišují, začínají se montovat sedačky, mantinely a vnitřní interiéry. Stavba stojí nemalé finanční prostředky. Před stadionem se realizují inženýrské sítě a parkovací plochy. Vedle stadionu stojí menší hala a dokončuje se hotel.“ Poté se všichni společně vyfotíme.
Zbývá nám ještě hodně času, proto jdeme do místní hospůdky. Tam si dáme oběd a pivko. Ceny jsou docela přijatelné (1 pivo = 1,25 EUR, oběd = 3 EUR). Dopředu jsme se domluvili, že se v dubnu zde opět zastavíme. Mezitím se pokoušíme telefonicky spojit s osobou, která má pro nás nachystané lístky. Nejdříve se od jiné osoby dozvíme, že lístky nejsou, když řekneme, o koho se jedná, tak najednou lístky už dávno jsou. Neváháme a okamžitě míříme do Ticketportalu, kde už se tvoří menší fronty. Jakmile přijdeme na řadu, tak vyřídíme formality a spokojeně odcházíme .
Ve 14:00 hodin se vydáváme na zpáteční cestu. V Bratislavě od rána hustě sněží, a proto se dá očekávat, že cesta nebude krátká. První velká komplikace nastává u hranic, kde se nedá pomalu ani jet, protože viditelnost není vůbec optimální, proto zastavujeme na čerpací stanici Agip, kde se občerstvujeme a předvídavě doplňujeme pohonné hmoty. Toto se nám vyplácí těsně před Brnem, jelikož se tvoří kilometrové fronty a jedeme pouze krokem nebo dokonce stojíme. Cesta přes Brno je obdobná. Situace se začíná lepšit ve směru na Vyškov, i když viditelnost a vítr nám nepříjemně komplikují cestu. Naštěstí Roman je velmi zkušený řidič. Cestou sledujeme výsledek utkání ve Znojmě. Do Olomouce přijíždíme kolem 19:00 s pocitem dobře odvedené práce. Jsme šťastni, že jsme vše pro olomoucké fanoušky zařídili!


Zbývají ještě poslední místa na MS v ledním hokeji 2011. Kdo chce jet, ať napíše na redakce@fan-zone.cz


OTTO
10 let
mora2004 :Volný flek do Blavy ještě je!Zaplatit můžeš na dalším utkání MORY nejpozději však do konce roku!
OTTO
mora2004
10 let
je jeste volnej flek v buse?do kdy se musi zaplatit?diky za info
mora2004
AgentWC40
10 let
Dobra prace chlapci. Hosi dekujem, hosi dekujem, hosi dekujem.
AgentWC40