PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Výjezd na Vysočinu do Jihlavy!

20. listopadu 2010 napsal Zaky 1 komentář

Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd do Jihlavy. Po nezdarech, kterých bylo opravdu hodně, jsme se rozhodli změnit systém náboru lidí na výjezd. V článku se už nedozvíte, kolik je volných míst, kdo dřív přijde, ten jede. Jedná se o výjezd, který je poslední v letošním roce, navíc vychází opět na sobotu, proto byste si měli udělat čas a vyrazit.

Jihlavská Dukla je štikou letošního ročníku 1. hokejové ligy, vždyť vévodila a pořád se pere o čelo tabulky. Parta kolem zkušených borců Bakuse, Hodka a Čachotského podává výkony, které připomínají sezónu 2003/2004, kdy dokázali fantasticky porazit v baráži České Budějovice, mimochodem trenéry byli v té době nám známí – Petr Fiala a Petr Vlk. Souboj trenérů, kteří se moc dobře znají, tak i o tom bude utkání na Vysočině. Na hokejovou Duklu chodí suverénně nejvíce lidí v letošním ročníku, může se pochlubit krásným průměrem na zápas (2496 diváků), proto se dá očekávat i pekelná atmosféra. Zápas začíná v sobotu v 17:30.

Pojeďte podpořit naše hráče a pomoct jim svými hlasivkami k dalším bodům z venkovního hřiště!

Sraz: 4. 12. 2010 v 14:00 na parkovišti u Billy (u letadla)

Odjezd: 4. 12. 2010 v 14:15 z parkoviště u Billy (u letadla)

Cena: 300 Kč/os. + vstupné 70 Kč

Zaplatit můžete ve středu 24. 11. 2010 na domácím utkání s Vrchlabím na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet), popřípadě nejpozději na dalším domácím utkání s Chomutovem v pondělí 29. 11. 2010.

Mora on tour!

Foto: James, Mgr. Vladimír Pašek

OTTO
10 let
Pojeďte s námi podpořít naše Kohouty, všichni hráčí to potřebují. Já vím, že letos to není to pravé ořechové na co jsme zvyklí. Myslím si, že pravý fanoušek je ten, co podporuje svůj klub, ať se daří, anebo nedaří!
OTTO