PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Protestní akce: Vedení klubu, styďte se!

20. listopadu 2010 napsal Duklak Žádný komentář

Pro některé z nás začíná tento zápas už v neděli, kdy se začínáme domlouvat na protestní akci, kterou jsme zveřejnili na těchto stránkách fanoušků. Někteří připravují choreo, jiní se domlouvají a těší se na to, co se bude dít.

Před zápasem někteří z nás ještě rozdávají informační papíry, které se kupodivu všechny rozdaly. Mělo to i svůj půvab, protože někteří to pojali jako recesi a byli vidět na stadionu i fingovaní hosté. Pro nás překvapením bylo i to, že celý zápas nešla za jednou bránou časomíra, což se může stát asi jen u nás. Navíc, jak jsme se dozvěděli, tak nešla na pokyn od vedení klubu, což potvrzuje i to, že výsledek na tabuli byl, jen chyběl údaj o čase. Jestli si vedení myslelo, že nebudeme vědět, kdy máme odejít, tak se mýlili, jelikož organizátoři protestu nechodí do kotle. Pokud nám chce vedení nadále házet klacky pod nohy, tak vám sdělujeme jediné: „Styďte se!“

» » Fotogalerie ze zápasu « «


Až nezvyklé ticho provází první třetinu, kdy se opravdu vůbec nefandí. V Olomouci atmosféra nějak bouřlivá není, přesto jsme to ještě nezažili. Kromě zatleskání při gólu, se dokonce ani netleskalo . V 10. minutě roztáhneme nápis: „Máme toho dost!!!“ Poté opouštíme tribuny zimního stadionu a scházíme se na chodbě pod kotlem. Nutno podotknout, že se nám toto odcházení moc nepovedlo, i když není se čemu divit, když se vede, tak asi těžko můžeme po divácích chtít, aby odešli. Sešlo se nás na chodbě asi 40, pivo teče proudem, prostě každý se baví po svém. Kolik ale přesně lidí bylo na chodbách, nevíme.

Ve druhé a třetí třetině už normálně fandíme, ale místo toho, aby to hráčům pomohlo, tak hrají mnohem hůře. Jestli se jim hraje lépe, když se nefandí, nevíme . Nakonec prohráváme 4:5, proto se ozývá pískot a stadionem zní pokřik: „Fiala ven!“ Někteří jedinci se diví, že jsme nespokojeni, my se naopak divíme, že se vám tato situace líbí! Vše je o lidech. Bohužel většina lidí vyjadřuje svoji nespokojenost tím, že na utkání vůbec nejde anebo se uvolní na internetových diskuzích, což je škoda a rozhodně tímto jednáním bohužel nic nedocílíte .

Jednalo se o vůbec 1. oficiální protestní akci fanoušků za celou dobu, co HC Olomouc existuje, proto ji můžeme hodnotit za úspěšnou. Jestli budou v budoucnu opět nějaké protesty, budeme vás informovat.

Zatím žádný komentář. Buď první!