PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

O MS v ledním hokeji a současném stavu olomouckého hokeje

12. listopadu 2010 napsal Duklak 2 komentáře

Schůze Fan Clubu HC Olomouc o.s. se koná v pátek 19. 11. 2010 od 18:00 jako již tradičně v restauraci U Fleků.

Hlavním tématem této schůze bude zájezd na MS v ledním hokeji, které se uskuteční v příštím roce na Slovensku (odkaz). Je důležité, aby se zúčastnili pokud možno všichni účastníci zájezdu, protože se objevily nové skutečnosti ohledně lístků. Zároveň upozorňujeme ty, kteří ještě nezaplatili, že mají možnost zaplatit nejpozději na utkání s Berounem, popřípadě přímo na této schůzi. Pokud tak neučiní, rezervace se jim ruší!! Dostanou příležitost další fanoušci, kteří figurují jako náhradníci nebo další zájemci, kteří dorazí na schůzi. Kdo má tedy zájem ještě jet z řad nenahlášených, ať si vezme s sebou peníze, jelikož se může pravděpodobně stát, že se nějaká volná místa objeví.

Témata:

  • zájezd na MS v ledním hokeji 2011;
  • výjezdy na venkovní utkání Mory;
  • aktuální činnost Fan Clubu;
  • zajímavosti z kabiny Mory od Houze.

Dalším tématem budou také autobusové výjezdy na venkovní utkání Mory, jenž Fan Club HC Olomouc o.s. pořádal. Domluvíme se, jestli má vůbec smysl se pokoušet autobus vypravovat, jelikož poslední dva pokusy byly marné. Samozřejmě, že uskutečnění výjezdu závísí na hře olomouckých hokejistů, což my neovlivníme.

O současném stavu olomouckého hokeje a jiných zajímavostech vás bude informovat OTTO a Houz, nebudeme více prozrazovat, jelikož se jedná o interní informace.

Budete mít možnost i vstoupit do FC HC Olomouc o.s. Připomínáme, že roční příspěvěk činí pouhých 200 Kč.

Všichni jste srdečně zváni!

Za FC HCO o.s. Duklák, OTTO, Houz

ultranate
10 let
hehe, tak já asi taky nedorazím.. po aktuálních zkušenostech z práce vím, že je tato hodina pro mě absolutně nedostupná :((( . tak 21.00 by bylo fajn... ale co, lístek mám pořešenej, výjezdy asi stjně nebudou... :-[
ultranate
Groll
10 let
musím se omluvit, ale nedojdu. Budu v práci. Lístek mám zaplacenej. Členství taky, tak asi přijdu jen o ty info ze zákulisí klubu.
Groll