PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Protestní akce na domácí utkání s Třebíčí

7. listopadu 2010 napsal Zaky 12 komentářů

Milí fanoušci olomouckého hokeje,

přesně před týdnem se zde objevila anketa, ve které jste se měli rozhodnout, zda budeme na domácím utkání s Třebíčí protestovat. V anketě jasně vyhrála odpověď: „Ano, roztáhneme připravené choreo a poté odejdeme.“ Účast sice nebyla nejvyšší, ale všichni jste měli možnost v anketě hlasovat (mlčet znamená souhlasit) a ovlivnit následující kroky, které se chystají, se dozvíte níže.

V letošní sezóně olomoucká Mora zaostává herně i výsledkově. Je to jednoduše křeč, ze které se budeme dostávat jen stěží. V posledním zápase si dovezla výprask od Kadaně v podobě výsledku 3:0 pro domácí, což byla pro nás fandy další rána, i když jsme věděli, že v letošní sezóně bude těžké každé utkání (zvlášť v takové formě). Fanoušci mají mužstvu fandit i ve chvílích, kdy se mu nedaří, což jsme dělali až do tohoto okamžiku, kdy už jsme se rozhodli, že nebudeme jen mlčet a přihlížet tomu, co se v letošní sezóně odehrává.

Vedení klubu se nás pokusilo umlčet trapným prohlášením, ve kterém si stanovilo podmínku získání 6 bodů z utkání s Litoměřicemi, Kadaní a Třebíčí. Hráči najednou začali hrát. Dokonce dali Litoměřicím bůra, ale jak jsme již psali, druhé utkání bylo úplně odlišné, přičemž nastoupila stejná sestava. Třetí utkání je tedy jen povinností i bez směšné podmínky (chcete-li ultimáta). Hlavním důvodem, proč v letošní sezóně nehrajeme, je dle pana manažera fakt, že nám marodí jeden obránce. Nechceme se pouštět do úvah, ale neumíme si představit, že po dalším ultimátu přijde prohlášení, že nám chybí jeden koncový útočník . Když hráči s Třebíčí vyhrají, vedení se uklidní a bude vše opět v pořádku? A poté se dařit opět nebude, přijde další ultimátum a budou si z nás zase dělat legraci?
Důrazně nesouhlasíme s tím, aby ultimátum dostali jen hráči, když za výsledky a výkony odpovídají také trenéři a vedení klubu, kterých by se mělo ultimátum týkat pochopitelně také!!

Kdo nesouhlasí s danou situací a záleží mu na olomouckém hokeji, má možnost vyjádřit svůj názor (tím i svou nespokojenost) na středečním utkání s Třebíčí tím, že nebude celou první třetinu utkání fandit za jakékoliv situace, i kdybychom vedli či prohrávali. V průběhu 10. minuty utkání roztáhneme menší choreo, po kterém se sbalíme a odejdeme z tribun na chodby. Prostě jednoduše si uděláme delší přestávku, můžete si zajít na pivo či povykládat s přáteli o důležitějších věcech. Vrátíme se na začátek druhé třetiny, ve které už budeme jako obvykle fandit.

Chceme docílit toho, aby si hráči, trenéři a vedení uvědomili, že se hokej hraje i pro fanoušky!!

Pamatujte, že v jednotě je síla!

Za fanoušky: Zaky, Duklák, Zub, Kubajz, Jerry, Tom, Honza, Ralin, Groll, ultranate, Petra, Sheppard

Moraforever
10 let
jandic : Až na to že tohle vymyslely fans na sezení :-)) tak nevím co tady kecáš :-))
Moraforever
Duklak
10 let
jandic: Je vidět, že jsi znalec :-)). Znovu opakuji, že se nejedná o akci FC. Navíc slova typu „máte“, se mně nelíbí, maximálně můžete. V sobotu se pořádá výjezd do Brodu, tak očekávám tvoji účast:-)).
Duklak
jandic
10 let
To je fan club jako hrom, kdyz misto fandeni de protestovat. Prej fanousci. Hahaha. Meli biste se stydet, vy mate podporovat hrace, kdyz jim to nejde, ne se k nim postavit zady. Zlati fanousci na sezeni.
jandic
Duklak
10 let
Houz: Na transparentu nic vulgárního nebude. Myslím si, že článek je napsán slušnou formou, proto se očekávat něco vulgárního nedá. Z taktických důvodů však vše neprozradíme... S Fan Clubem souhlasím, nejedná se o akci FC, ale všichni, kteří jsou uvedeni v článku, jsou lidé z FC.
Duklak
Houz
10 let
Já jsem to nemyslel až tak jako podporu té stávce, nebo jak tomu říkat. Jen jsem konstatoval, že se lidem, kteří ji podpoří, nedivím a že je to jejich právo. Osobně ještě nevím, zda se připojím. Asi podle projevu hráčů na ledě. Spíš zkusím získat informace z klubu, což je ostatně asi můj úkol. Jen bych byl rád, a s Otou jsem o tom taky mluvil, aby se nebral ten protest jako akce fanclubu. Je to prostě akce, které se zúčastní členové i ostatní, kdo chce,ale není to oficiálně akce FC..jen pro pořádek. Hlavní je, že bude vidět, že ta situace se fandům nelíbí..a ať se připojí, kdo chce.je to každýho věc. Taky by možná nebylo špatný tady uveřejnit znění toho transparentu,aby lidi, co se připojí, věděli k čemu přesně (aby to nebylo něco vulgárního)
Houz
Duklak
10 let
Houz: Zdeno, napsal jsi to moc pěkně a výstižně. Jsme rádi, že souhlasíš s tím, že zápas s Chrudimí (a nejen s ní) stál za houby, také herní projev se ti nelíbí a mnohé další věci. Tím si nás potěšil a ujistil v tom, že máme pravdu! Akorát s tím vedením jsi jako obvykle opatrný, ale to chápeme... Takže ještě jednou díky za tvou podporu, moc si toho vážíme!
Duklak
Raja
10 let
Myslíte si, že si toho vůbec někdo všimne? :D Já teda myslím, že když odejde cca 100 z 800 fanoušků, že to nebude skoro poznat.Navíc se o tom moc lidí nedoví, když sem skoro nikdo nechodí...
Raja
Duklak
10 let
jandic: Máme silné mužstvo, ale neodvádí výkony, jaké by odvádět mělo. Bohužel je až příliš znát, že nám chybí konstruktivní obránci Mikel s Lhotským./ Toto řekl pan manažer, nic víc a nic míň. To je dle mého dost málo na takové výkony. Navíc Saša nehrál jen 3 zápasy a Honza 10 ze 16, takže spíše nám chyběl jeden obránce.
Duklak
Monkfucker
10 let
To krátkodobé ultimátum je úplně nahovno, na tom se shodnem snad všichni.
Monkfucker
Houz
10 let
Moc se mi ty protesty nelíbí,ale je to naše právo. Já osobně radši půjdu vysondovat informace ze zákulisí a pak vám je předám. Chlapi, je pravda, že stál polední zápas s Chrudimí za hovno. A asi se shodneme, že ultimátum nic neřeší. Ale, mezi náma, co byste udělali v pozici vedení jinýho? Měnit hráče s ostatními týmy není řešení-to dokazují příchody Bořuty a Záhorovského. Navíc nám nikdo na začátku sezóny nikoho solidního nepošle. Po jednom hráči z pěti různejch týmů nám akorát rozháže sestavu a není to k ničemu-ti hráči si na sebe nemají šanci zvyknout. Co jinýho máme za možnosti? Mně vychází asi dvě. Buď vyhodit trenérské duo, pak ale nevím, kdo by sem šel na začátku sezóny trénovat-tuto možnost uvádím, protože si myslím, že trenéři mají velký díl viny. Hlavně je to ta tragédie v přesilovkách, míchání sestavou bez výsledků a ukrutně odporný herní projev. Druhá možnost potom je proházet sestavu s hráči, které máme-nasadit mladíky jako je Coufal, Haas, Pekr a další, povolat rozehráté lidi z farem (z Prostějova...) a poslat na farmu ty, co jim to nejde-Nedbálek, Polodna, Smejkal,Domin aj. Osobně ale nedávám až takovou vinu vedení. Nenapadá mě, co měli víc udělat. Snad ultimátum trenérům, ale dle mého názoru bylo to ultimátum, co od nich padlo jasným a nutným krokem před tím, než začnou hráčské škatule hejbejte se, které uvádím jako bod druhý.
Houz
jandic
10 let
Jako dobry no, akorat teda nechapu, proc pisete, ze Furst to dava za vinu absenci jednoho obrance. On prece jen mimojine uvedl, ze chybely dlouhou dobu dva obranci. Ale sam rekl, ze muzstvo hraje spatne. Troku to chce lip interpretovat.
jandic
Mark911
10 let
Naprostej souhlas
Mark911