PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Aktualizováno: Zájezd na MS v ledním hokeji 2011

15. října 2010 napsal Zaky 23 komentářů

Fan Club HC Olomouc o.s. se rozhodl uspořádat autobusový zájezd na Mistrovství světa v ledním hokeji, které se koná v příštím roce na Slovensku. Úřadující mistři světa z České republiky narazí postupně v základní skupině na Lotyšsko, Dánsko a Finsko. Pojedeme právě na první utkání s Lotyšskem, jež se odehraje v metropoli Slovenska – Bratislavě. Vzhledem k obrovskému zájmu jsme se rozhodli vzít tzv. denní vstupenky, proto navštívíme dvě utkání v jeden den. Nejprve nás čeká předkrm v podobě severského derby, kdy se střetnou týmy Finska a Dánska. Zápas začíná v 16:15. Večer nás poté čeká hlavní chod, když do turnaje vstoupí naši reprezentanti s Lotyšskem. Zápas se odehraje v sobotu ve 20:15. To vše se uskuteční na zrekonstruovaném zimním stadionu Ondřeje Nepely, který pojme necelých 10 000 diváků.

Pojeďte podpořit český tým a zároveň si vychutnat atmosféru hokejového mistrovství světa!
Sraz: 30. 4. 2011 v 8:00 na parkovišti u Billy (u letadla)
Odjezd: 30. 4. 2011 v 8:15 z parkoviště u Billy (u letadla)
Cena: 2200 Kč (vstupenka 70 EUR + cestovné)
Volných míst: 0
Vzhledem k tomu, že se jedná o neobyčejnou událost, proto jsme se rozhodli vyrazit dříve, abychom si tuto příležitost plně vychutnali. Dorazíme s časovým předstihem, abychom měli alespoň chvíli času, než nám skvělý hokejový zážitek začne. Upozorňujeme, že v 16:15 se odehraje první bitva ve skupině D, a to utkání mezi mužstvy Finska a Dánska. Jestli půjdete sledovat zápas raději do místní hospůdky, je jen na vás. Po tomto zápase se vyklidí zimní stadion, my si uděláme menší pauzu a budeme se těšit na večerní zápas ve skupině D, a to zápas Česko - Lotyšsko.
Zaplatit alespoň původní cenu (1400,-Kč) můžete na domácích utkáních Mory na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet), a to nejpozději do konce listopadu, jelikož musíme lístky zaplatit předem. Chápeme, že chceme po vás hodně peněz naráz, proto zbývající část ceny můžete zaplatit nejpozději během ledna. Dále důrazně oznamujeme, že pokud se rozhodnete zaplatit a nakonec nepojedete, tak si budete muset za sebe sehnat náhradu. Vstupenky na zápas se budou rozdávat až v autobuse. Vezměte si s sebou šály, dresy, vlajky, bubny naší Mory, ať jsme pořádně vidět!
Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz nebo pas. Upozorňujeme také všechny účastníky zájezdu, že se na Slovensku platí eurem!
Všichni hurá na Slovensko!

Foto: ČTK, hokej.cz

Tom.M.
10 let
Duklák:Dík:-)
Tom.M.
Duklak
10 let
Tom.M.: Místo máš rezervované.
Duklak
Tom.M.
10 let
Jak jsi už tu psal:Duklák tak bych tě poprosil o zarezervování jednoho místa v buse na jméno Mádr Tomáš zaplatím na nejblížším domácím zápase díky:-)
Tom.M.
Duklak
10 let
Jerry: Počítáme s tebou, místo máš rezervované.
Duklak
Jerry
10 let
Doufám, že mi pořád místo držíte, zatím jsem se od toho 15.10., kdy jsem tu psal, na hokej nedostal, to víte, furt práce.
Jerry
Duklak
10 let
Pokud jsi člen FC, tak zde napiš své jméno a místo je tvé. Pokud nejsi, tak máš bohužel smůlu, protože po Třebíči budem na 99,9% plní.
Duklak
simir
10 let
Chtěl bych se zeptat zda je ještě volné místo?Ale nedostanu se na zapas s Třebičí tak jak jinak by se to dalo zaplatit?A těch 1400 by mělo být už v eurech?
simir
OTTO
10 let
to:AgentWC40, zatím s námi jedou fanoušci co s náma jezdí na výjezdy.
OTTO
AgentWC40
10 let
to OTTO: jen doufam, ze pojedou lidi co tak nejak jezdi na vyjezdy na moru a ne jen na repre
AgentWC40
OTTO
10 let
Tak se nám ten autobus do Blavy začína plnit:)
OTTO
Monkfucker
10 let
Musím si to pořešit v sobotu!!!
Monkfucker
Agent WC40
10 let
hehe, já už taky...:-P
Agent WC40
ultranate
10 let
hehe, já už to mám zaplaceny... :-P
ultranate
Duklak
10 let
Tom.M.: Samozřejmě, lístek je v ceně.
Duklak
Tom.M.
10 let
Ten lístek je v ceně?Díky:-)
Tom.M.
Jerry
10 let
Na Benátky se nedostanu (práce), tak mi kdyžtak držte fleka
Jerry
pajalord
10 let
Tak to pojedu taky:-P to si nenechám ujít :-))
pajalord
Duklak
10 let
Zaplatit můžete už na domácím utkání s Benátkami n. J. 8-) .
Duklak
AgentWC40
10 let
Tak vzhledem k tomu, ze to organizujes, tak by si mel jet:-). Jinak v prispevku neni napsano (nebo sem to prehlid) odkdy se muze platit? Bych to cvaknul dneska treba :-)
AgentWC40
Duklak
10 let
Kluci, už je půl hodiny po volbách, tak snad bude mezi vámi až do dalších voleb klid :-)) . Já jedu samozřejmě taky :-)) .
Duklak
AgentWC40
10 let
Pokud bude Jerry sedet na druhym koncu autobusu nez ja, tzn. vzadu tak jedu taky.:-))
AgentWC40
OTTO
10 let
Já jedu taky , to už jsme dva:-))
OTTO
Jerry
10 let
Každopádně chci jet, hlásim se:)
Jerry