PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Setkání s představiteli města o zimním stadionu

3. října 2010 napsal Houz 3 komentáře

Ve středu 6. 10. 2010 před zápasem s Ústí na Labem se bude konat beseda pana primátora Martina Novotného s fanoušky olomouckého hokeje. Pan primátor nebude na dotazy odpovídat sám, protože této besedy bude přítomen i náměstek hejtmana a zároveň bývalý hokejista pan Ivan Kosatík.
Vše začíná v 16.30 ve velkém zasedacím sále Magistrátu města Olomouce, který leží na Hynaisově ulici, hned vedle zimního stadionu. Na pořadu jednání bude budoucnost zimního stadionu, ale i podpora olomouckého hokeje a mnohé další. Bude jen na těch, kteří přijdou, aby se zeptali na to, co je v souvislosti s touto budovou zajímá. Oba pánové jim určitě zodpoví všechny otázky vztahující se k dané problematice.
Zvu srdečně naprosto všechny, kteří mají o hokej v Olomouci zájem, aby přišli a ukázali, že se hokej v našem městě nedělá jen pro pár desítek fandů. Prosím tedy o účast všechny rodiče mladých hokejistů, krasobruslaře, hokejové fandy, bývalé hokejisty a další lidi, kteří mají zájem. Už jen fakt, že si oba pánové udělali ve svém nabitém programu čas na setkaní s fanoušky, značí, že jim osud zimních sportů a především hokeje není lhostejný. Je teď jen na nás, abychom jim ukázali, že to není jedno ani nám fanouškům. Pozvěte tedy své známé a využijte jedinečné šance se zeptat těchto představitelů na cokoli, co vás ohledně zimního stadionu zajímá.
Akce bude ukončena v 17:30, proto se nemusíte bát, že byste zábavný program Radegastu a hokej nestíhali.
RNDr. Ivan Kosatík

Pojďme všichni ukázat, že nás hokej a problematika zimního stadionu zajímá!

Biker
10 let
Čekal jsem, že se před komunálkama zase opráší obrázky nové haly. Chléb a hry. To věděli už staří Římané. Tak slibujte pánové jde přeci o hlasy až v první řadě.
Biker
tomas
10 let
Na takové setkání, pokud tam nebudou zastoupeny všechny strany, včetně lidí, kteří vyjednávají s pivovarem nemá smysl chodit. Navíc jak jsem již napsal, toto je pouze stranická skce a o hokej tady nejde...*:((*
tomas
Houz
10 let
Prosím dojděte tam, tahle šance se opakovat nebude.Všechny, kteří dojdou někam před zimák, na místo rád odvedu, diskusi odmoderuju já. Vyzývám všechny, kteří tady mají milion připomínek, aby se ukázali a přišli se zeptat pánů, kteří o tom dění na ZS a okolo něj vědí nejvíc. Není to předvolební akce, ta je pro veřejnost v pátek po tom na Horním-klidně přijďte i tam. Tohle prostě je setkání s fandama a vysvětlení toho, co se udělalo a neudělalo, proč to tak bylo a co bude v budoucnu, nejde o sliby, ale o to, abyste věděli všechno, co potřebujete...pak by se tady člověk nemusel dočítat blbosti typu mohlo to stát loni a že město na hokej kašle (prostě nejde stavět na cizím pozemku a na provoz jdou obrovské peníze, bez nichž by se klub sám svou aktivitou neuživil). Jestli to nebylo dost jasné z toho, co píšu výše, tak je to speciální akce pro fanoušky a lidi, kteří na ten zimák chodí, cílem je jim vysvětlit všechno do podrobna, aby věděli, jak vše ve skutečnosti bylo a bude (je to hlavně moje iniciativa, protože vidím, že těch desinformací mezi lidma lítá spousta)
Houz