PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Výjezd do Vrchlabí zrušen

29. září 2010 napsal Duklak 3 komentáře

Kvůli malému počtu nahlášených lidí se autobusový výjezd do Vrchlabí „nečekaně“ ruší. Fanouškům, kteří zaplatili, se peníze samozřejmě vrátí na příštím domácím zápase (s Ústí nad Labem).

Nevím, proč někteří mluvíte o tom, že pojedete a nakonec se ani nenahlásíte. Je to veliká škoda, protože teď bude delší dobu pauza, další výjezd se plánuje až na listopad. Pokud budete někteří pořád líní někam jet, tak se s největší pravděpodobností nepojede nikam! FC HCO o.s. se snaží pro fanoušky pořád něco dělat, ale výsledek bohužel žádný. Myslím si, že z těch 1200 lidí, co chodí na hokej, by neměl být problém udělat jeden autobus v sobotu na výjezd! Někteří namítají, že Vrchlabí je svou vzdáleností daleko, což chápu. Ale měli byste si uvědomit, že všichni soupeři jsou daleko! Bohužel nám spadl Prostějov, i když tam někteří také nejezdili, dále postoupila Kometa, spadl Šumperk, krachl Havířov... Takže je všem jasné, že pokud chceme hráče podpořit, tak musíme pořádat výjezdy, které jsou dále.

V Olomouci není o hokej zájem, ptám se: „Má význam výjezdy pořádat?“ Pokud někteří budete pořád neaktivní, tak se výjezdy jednoduše dělat nebudou. Fanoušků je jako šafránu, ale internetových hrdinů se zde nachází mnoho (většina z nich se ani na domácím zápase neukáže). Kolik lidí na zápase fandí, raději nebudu zmiňovat. Fanouškovská scéna bohužel upadá, což není pro olomoucký hokej vůbec dobrá zpráva. Ti, kteří fandili dříve, už bohužel nechodí na hokej, což je též velká škoda... Nebudu to dále rozebírat, každý ať se nad sebou zamyslí a poté až hodnotí!

I přesto, že se výjezd do Vrchlabí zrušil, jedou někteří fanoušci po vlastní ose, tak snad budou pořádně slyšet. Nezbývá nám, než věřit, že nezklamou alespoň hráči, zabojují a snad si odvezou tři body!

Sektor hostí v Brně, kam dorazily tři autobusy fanoušků Mory + desítky aut.

pepyn
10 let
No, chlapci, máte tedy pěkně radikální názory. Prý hokej, ve kterým o nic nejde! by mě 4hodinová jízda mohla! Za tohle se tu KAMENUJE!!:-[
pepyn
I.Q.
10 let
tomas > přesně tak , v minulosti jsme hodně jezdili , ale teď co jsem viděl proti ústí by mě 4hodinová jízda mohla .... , nemluvě o tom že někteří hráči nemakaj naplno , teď chodíme na Sigmu - tam se fans pozvedá :-
I.Q.
tomas
10 let
To je sice pěkný, ale nejsem blázen, abych se nechal unášet hokejem, ve kterým o nic nejde a podle toho to vypadá. A taky mi už není 20 a míň, abych nerozumněl tomu, co se tady děje.
tomas