PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Pochodem vchod a hurá na Kadaň!

8. září 2010 napsal Zaky 6 komentářů

Odpočítáváme poslední hodiny, protože se nám blíží začátek prvoligové hokejové sezóny! První domácí zápas našich Kohoutů se odehraje ve středu 15. září 2010 od 18.00, kdy se utkáme s nevyzpytatelnou Kadaní.

Foto: Martin Pavlík

Aby byla atmosféra na zápase pořádně pekelná, je potřeba naladit hlasivky předem a upozornit ty Olomoučáky, kteří z nějakého důvodu netuší, že se tady hraje skvělý hokej, že musí jít pomoct tradičně skvělým fandům vytvořit ten správný domácí kotel.
Proto se Fan Club HC Olomouc o.s. rozhodl ve středu 15.9.2010 uspořádat již třetí ročník pochodu na první zápas první hokejové ligy. Ten bude zahájen v 16.30 hodin shromážděním na Horním náměstí v Olomouci, poblíž Sloupu Nejsvětější Trojice. Dále se pak kolem 17.15 vydá po trase Horní nám. – Riegrova - nám. Národních hrdinů - Legionářská - Hynaisova - Zimní stadion.
Účastníci pochodu budou oblečeni v klubových barvách, ponesou klubové vlajky a budou cestou povzbuzovat svůj tým bojovými pokřiky a chorály za doprovodu několika bubnů.

Informujeme, že na pochodu se budete moci přihlásit do FC HCO o.s. Jestli se rozhodnete pomoci olomouckému hokeji a podpoříte nás, je jen na vás. Členský roční příspěvek činí pouhých 200 Kč (člen FC HCO o.s. má slevu na hokejový dres, permanentku, šálu a také na výjezdy).

Doufáme, že loňská účast bude překonána a půjde nás co nejvíce. Zároveň věříme, že se účastníci budou bavit alespoň tak, jako tomu bylo v ročnících minulých.


Foto: Martin Pátek

Nezbývá nám nic jiného než popřát všem fanouškům olomouckého hokeje krásné sportovní zážitky s naší Morou. Hráčům do nové sezóny přejeme pevné zdraví, radost z hokeje a předvedené hry.

Pojďte se bavit hokejem!

Za FC HCO o.s. Houz, Zaky.

Duklak
10 let
talik: Odchází se až kolem 17:15.
Duklak
talik
10 let
lidi v kolik se odchazi od sloupu? v 16.30 nebo v 17:15?
talik
Romik
10 let
MORA TO VYHRAJE MORA JE NEJLEPŠÍ MORA VŠECHNY PORAZÍ !!!!!!!!!!!:-)) :-)) :-))
Romik
beretto
10 let
<a href="http://www.facebook.com/e" target="_blank" data-toggle="tooltip" data-placement="top" title="http://www.facebook.com/e">odkaz</a> vent.php?eid=137264852984 959#!/event.php?eid=14943 6018423467
beretto
jennda
10 let
JEDINĚ MORA,JEDINĚ MORA,JEDINĚ MORA OLOMOUC!!!MORA JE NAŠE HVĚZDA MORA JE NEJLEPŠÍ!!!:-))
jennda
talik
10 let
uz se tesim
talik