PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Do Blavy jsme nedorazili

2. září 2010 napsal Duklak 1 komentář

Po velkých problémech jsme vypravili bus do metropole Slovenska - Bratislavy. Scházíme se jako již tradičně u Billy, kde na nás již čeká autobus. Na opozdilce nečekáme a ve dvě hodiny vyrážíme směr Bratislava. Na tento výjezd vyráží opravdu jen ti nejvěrnější, a to v počtu 32 fans.

V autobuse panuje výborná nálada, protože se už nemůžeme dočkat zápasu. Jenže naše cesta netrvá opravdu dlouho. Na první kouřové přestávce za Ivanovicemi na Hané (benzínka Shell) se dějí věci nevídané, jelikož z tohoto místa se nám už nepodaří dál jet. Nejdříve jsme si mysleli, že se nejedná o nic vážného, ale bohužel tomu tak nebylo. Řidič se snažil poruchu odstranit za pomoci některých fanoušků, dokonce jsme přivolali majitele a náhradního řidiče, kteří nám s opravou nepomohli, a proto zní jasný ortel od Oty, že ve výjezdě se dál pokračovat nebude. Poté Ota samozřejmě vrátil všem, kteří s námi jeli peníze. V autobuse nastává zděšení, poněvadž jsme pořád věřili, že se sežene náhradní bus, ale máme opět velkou smůlu, protože není ani jeden k dispozici. Mezitím se každý baví po svém. Někteří už plánují výjezd (mimochodem také do Blavy), jiní se občerstvují nebo dopíjí své bohaté zásoby. Čtyřem z nás to nedá a snaží se sehnat do Blavy narychlo auto, což se jim nakonec podaří a vyráží před pátou hodinou plní elánu na zápas. Opravdu obdivuhodný počin. Během dlouhého čekání nás informují o průběžném stavu utkání. Všechny nás v tento moment mrzí, že tam nejsme s nimi. Alespoň jim fandíme nadálku a doufáme, že se jim podaří uhrát slušný výsledek. Při tomto čekání přichází informace, že v nedalekém městě hraje PV zápas se Šumperkem. Uvažujeme o návštěvě tohoto utkání, avšak tato informace nebyla pravdivá. Oprava busu a čekání na příjezd náhradního se neustále prodlužuje. Jak říká náš prezident Ota: „Toto nedopatření se stává maximálně jednou za deset let!“ Smůla se na nás lepila i nadále, tentokrát nám kamion částečně zatarasil vstup do busu, měli jsme štěstí, že do nás nenarazil, bylo to opravdu o fous. Alespoň nám vyšlo počasí, které bylo ideální. Měli jsme nádherný výhled na krajinu kolem nás..., ale přeci jen na hokeji je nejlépe.

Po čtyřech a půl hodinách se stává menší zázrak, a to v tom, že přijíždí náhradní bus. Tento bus je opravdu jiné kvality. Nastupujeme do něj a vyrážíme směr Olomouc. Na benzínce zůstává řidič + dva fans, kteří se ještě snaží v opravě pokračovat. Celou cestu zpět není slyšet ani hlásky, buď už jsou všichni unavení, anebo tak zklamaní. Do Olomouce přijíždíme kolem dvacáté hodiny. Tento výjezd se nám bohužel nepodařil. Snad nám do Třebíče bude přát štěstí a na zápas dorazíme včas . Na závěr bychom chtěli poděkovat všem fanouškům za to, že nastalou situaci pochopili a věříme, že příště pojedou zase.

Foto: beretto, OTTO

DJvonLIE
11 let
ale nejlepší byl Otto: hoši přestávka, ale jenom na cigáro...sem stáhl mále krabu za ty čtyři hodiny :-))
DJvonLIE