PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Ze Zlína s nepořízenou

11. srpna 2010 napsal Duklak Žádný komentář

Na pohárový zápas se začínáme pomalu scházet kolem půl čtvrté odpoledne. Nakonec nás vyráží směr Zlín 43 fans. Cesta probíhá docela v klidu až na některé výjimky, které mají neustále problémy s močením smile . Při přestávce nám dokonce hrozí, že nedorazíme na zápas, jelikož autobus nejde nastartovat. Vše ale dopadá dobře a na zápase jsme včas.

Na stadionu se nás schází 62 fans. Je jen na škodu, že docela velká část nefandí a sedí bokem. V kotli fandí jako již tradičně jedni a ti samí lidé. Na druhou stranu v kotli domácích se schází jen hrstka fans. Co se týče hokeje, tak první třetinu jsme byli více než rovnocenným soupeřem. Bohužel si střílíme nešťastný gól, jinak to byla dobrá podívaná. O přestávce Ota zatroubí na vuvuzelu a jdeme na to.

Začátek druhé třetiny máme výborný, protože v oslabení hned vyrovnáme stav utkání díky povedené střele Mikeše. Celé utkání rozhoduje konec druhé třetiny, kdy nás potrefená Husa často nesmyslně vylučuje. Domácí jsou v tlaku a následně toho využívají. Třetí branka dle mého neměla být uznána, poněvadž byla vstřelena neregulérním způsobem. Husa na protesty fans i hráčů nereaguje. Třetí třetina už byla jasně v režii ševců, jelikož naši hráči jakoby přestali hrát (asi se šetřili na další utkání), u všeho byli později, prostě jednoduše - nestíhali. Nutno ale dodat, že Zlín byl v kompletní sestavě a nám chybělo 7 hráčů základní sestavy. Na nájezdy prohráváme 2:1, když jediný nájezd proměnil Petr Domin.

Po utkání hráčům poděkujeme, sbalíme sektorovku a vyrážíme domů. Nálada není nijak veselá, ale už se těšíme do Blavy! Přijíždíme do Olomouce současně s hráči kolem desáté hodiny. Závěrem lze říci, že výjezd se podařil, akorát chyběla třešnička na dortu v podobě výhry.