PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Report z fotbálku

3. července 2010 napsal Duklak Žádný komentář

Za krásného letního počasí se začínáme scházet po třetí hodině odpolední. Na začátku uděláme krátkou organizační schůzku, po které zúčastněná družstva informujeme o průběhu turnaje a zároveň je rozdělujeme do tří základních skupin po třech mužstvech. Na některé fanoušky bohužel nezbylo místo, jelikož byl obrovský zájem, a proto z časové tísně nemohli být někteří zařazeni. Před slavnostním výkopem Ota přečetl krátký uvítací projev. V 16:00 začíná první utkání turnaje.

Boje ve skupinách probíhají ve sportovním duchu, všichni se snaží ze sebe vydat maximum. Jedinou kaňkou bylo vzájemné pohlazení Radima Kucharczyka a hráče z týmu Vágusů, naštěstí však horké hlavy po chvíli vychladly. Menší zranění si přivodil obránce Jiří Ondrušek, ale doufáme, že se nejedná o nic vážného a Jirka bude za chvíli v pořádku. Celý turnaj provázel velký zájem jak ze strany diváků, tak i médií. Z tohoto důvodu jsme museli některé zápasy přehazovat, abychom ukojili hlavně velký zájem z řad novinářů o hráče. Po sečtení výsledků ze základních skupin do semifinále postoupila tato mužstva: stará garda Mory, Vágusové, oranžová Mora a Dynamo Bystrovany. První semifinále nám přineslo opravdovou radost, jelikož se utkala nejlepší mužstva turnaje. Svou zkušenost předvedl Jiří Dopita, který v posledních vteřinách utkání vyrovnal, a nakonec se postavil i do brány při penaltovém rozstřelu, kde vychytal finálovou účast staré gardy Mory. Druhé semifinále bylo jasnou záležitostí oranžové Mory. V boji o celkové třetí místo a zároveň o nejlepší fanouškovský tým zvítězilo po penaltovém rozstřelu družstvo Dynama Bystrovany. Finále probíhalo docela v klidovém tempu, protože hráči sotva dechu popadali. Zaslouženě nakonec zvítězilo družstvo staré gardy Mory.

Všem účastníkům turnaje předal ceny prezident Fan Clubu HC Olomouc o.s. Ota Weinlich a viceprezident Zdeněk Černohouz. Nejlepší tým obdržel Putovní pohár Fan Clubu HC Olomouc o.s. Následovaly ceny pro nejlepšího útočníka a brankáře, které získal Dosoudil (nejproduktivnější útočník) a Radim Kucharczyk (spolehlivý brankář). Na závěr proběhlo společné foto hráčů se svými fans. Celkově lze říci, že se nám turnaj vydařil a už se těšíme na pořádání dalšího ročníku!

Zatím žádný komentář. Buď první!