PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Starší dorost bojuje o finále!

14. března 2010 napsal moravak7 1 komentář

Nejen áčko olomoucké Mory nyní bojuje v play-off o prodloužení sezóny. Účast ve vyřazovacích bojích si zajistil také mládežnický výběr staršího dorostu, jenž koučuje olomouckým fandům známý Kamil Přecechtěl.

Proti Kohoutům stojí v cestě do finálové skupiny čtyř týmů už jen jediný soupeř - HC Slavia Praha. Tým z hlavního města má lepší výchozí pozici, a proto se druhé a případné třetí utkání hrají v Edenu. Kohouti vědí, že do zápasu nejdou jako favorité, ale i přesto věří v úspěch. „Do zápasů dáme všechno,“ prohlásil odhodlaně útočník Jakub Lehečka.

Program čtvrtfinále

17.3. HC Olomouc - HC Slavia Praha 17:30 (VSTUP JE ZDARMA)
19.3. HC Slavia Praha - HC Olomouc
20.3. HC Slavia Praha - HC Olomouc (případné třetí utkání)

Věříme, že na Zimní stadion v Olomouci ve středu dorazí plno fanoušků, kteří poženou olomoucké mladíky v boji s těžkým soupeřem.


Bude se olomoucký elitní útok radovat i proti Slávii? (foto: Petr Pelíšek)

Sezóna ve zkratce

V základní části hrané na dvě části se nejprve mužstvo mladých Kohoutů utkalo s týmy z východní části republiky. V 28 zápasech získali dorostenci celkem 56 bodů, umístili se na druhé příčce za ambiciózními Vítkovicemi a položili tak základ pozdějšímu postupu do play-off.

V druhé části už to neměla Mora tak jednoduché. Ve skupině vytvořené z nejlepších mužstev ze skupin Východ, Střed a Západ odehrála 22 zápasů. Kohouti sice ztratili několik bodů, ale umístili se na osmé příčce, čímž si zajistili lepší výchozí pozici pro osmifinále.

Zde narazili Kohouti na Třinec. Nikdo neočekával nic jiného než postup. Vždyť v základní části se Mora utkala s Oceláři v šesti kláních. V pěti z nich dokázali hráči s kohoutem na prsou soupeře porazit. Série hraná na 2 vítězné zápasy začínala ve Werk Aréně na severu Moravy. Hosté z Olomouce potvrdili roli favorita a po dvou brankách Brady a Zony si přivezli nadějný výsledek do odvety. Ta se hrála o dva dny později v Olomouci. Mora sice vedla po první třetině o tři branky, ale nepříjemně hrající Oceláři se pomaličku dotahovali. Naštěstí pro domácí, se Ocelářům nepodařilo vyrovnat a tak si Mora zajistila účast ve čtvrtfinále.

oja!
11 let
dojdu....a kdyby někdo měl možnost vzít buben nebo trubku at ji určo vezme...nechť si mladí trošku zvykaj na budoucí rachot :-)
oja!