PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Report z výjezdu: HC VCES Hradec Králové - HC Olomouc

31. ledna 2010 napsal Duklak 1 komentář

Na začátku výjezdu nastávájí trochu menší zmatky, ale u busu se nás schází kolem 50 fans!!! Takže někteří musí celou cestu stát.

V autobuse jako obvykle panuje výborná nálada. Někteří jedinci jsou během cesty značně unaveni, ba dokonce jeden fanoušek není vůbec schopen zhlédnout utkání, takže zůstává v buse... Před utkáním se jdeme posilnit do hospůdky k Ferdinandovi, kde Koci předvádí menší striptýzek. Někteří se vyfotí a vyrážíme na stadion. Otto rozdá lístky zadara a jdeme na to.

V sektoru hostí se nás schází kolem 60 fans. Průběh 1.třetiny je velice vyrovnaný. Honza Tomajko nás po dorážce dostává do vedení. Domácí odpovídají pěknou střelou. Ve druhé třetině mají domácí trochu navrch. 3. třetina je v naší režii. Konec utkání je provázen faulem domácích, po kterém se zvedla vlna nevole ze strany domácích fans a někteří museli být vyvedeni ven. Závěr utkání si v klidu pohlídáme a získáváme 3 body.

Nutno říci, že po celou dobu utkání naše hráče povzbuzujeme a ženeme vpřed a vytváříme jim tím domácí prostředí. Hradečáků se schází v jejich kotli asi 40 a není je vůbec slyšet. Po utkání nás doprovází policie a security k busu a v klidu vyrážíme směr Olomouc.

Během cesty nás potěšila zpráva od hokejistů, kteří nám poděkovali za podporu. Do Olmika dorážíme v jedenáct hodin.

Závěrem lze říci, že to byl opět velmi povedený výjezd a poděkování též patří panu řidiči, který musel mít včera nutnou dávku trpělivosti s některými jedinci.

smile

Poznámka redakce: Děkujeme fanouškovi "Duklak" za report!

OTTO
11 let
Oki, díky..za repotr...:)
OTTO