PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Prodej klubových šál se blíží

11. prosince 2009 napsal moravak7 12 komentářů

Dnes dorazil do kanceláře vedení olomouckého hokejového klubu vzorek nové klubové šály, kterou jste si vytvořili Vy, fans HCO. Zde pod článkem máte možnost nahlédnout, jak nová šála vypadá. Podle slov vedení FanClubu HCO se jedná o velice kvalitní kousek, který se hodně podobá kvalitou materiálu starších fanouškovských šál.

Cena bude obdobná, jako u jiných šál prodáváných klubem. Šálu budete moci zakoupit ve skleněnce pod tribunou za trestnými lavicemi. Datum dodání hlavní várky je stanoveno před Vánocemi.

>> PRO ZOBRAZENÍ ŠÁLY KLIKNI ZDE <<

Pozn.: Na fotce vypadá šála jako šedá, ale to je pouze chyba fotografie.

libor
11 let
a za kolik ze???
libor
Houz
11 let
takže šály jsou v prodeji na sekretariátu (Podlaha, Spurná, nebo kdo tam bude) už od pondělí 21. 12..Měl jsem toho moc a věřil, že ti nejhladovější si je koupili v BUSe do Znojma. Nevím, jestli už se zařídil jejich prodej i ve Skleněnce,ale do budoucna tam snad budou, navíc je budeme prodávat i o přestávkách v té skleněné kukani pod sezením za trestnýma. Jsou fakt krásný a odpovídají návrhům. Snad jen doporučím, že bude teď mezi svátkama lepší si tam brnknout, jestli tam jsou někdo z vedení. Stoprocentně se ale budou dát koupit toho 28. doma s Vrchlabím, takže rozbijte prasátko a hurá pro ně....jinak cena příznivá..270 Kč. Houz Vám přeje: "Krásné Štědré deň, névic dárku pod stromkem a všude kolem stromko, lásko, zdravi a viro, že bode eště lip do novyho roka 2010"
Houz
I.Q.
11 let
no tak jsem se doslechl , že šály budou až po vánocích a jednostranné :-P , na druhé straně bude Radegast fandí hokeji ... tak nevím
I.Q.
Ralin
11 let
tak nakonec maji prijit v pondeli pry...
Ralin
Ralin
11 let
pry od soboty
Ralin
tadeas
11 let
od kdy se bude prodavat
tadeas
oja!
11 let
mavenka: jj víc to nebude ;-)
oja!
Tomasz
11 let
jj , koupím , ji , doufám ,že bude dnes k mání :)
Tomasz
mavenka
11 let
no to na 100% si jí koupím ale kolik bude asi stát +- 270Kč ????
mavenka
DJvonLIE
11 let
bylo by dobrý mít dvě hlavy, ale aspoň mi nebude kosa :-P
DJvonLIE
beretto
11 let
taky si ji asi kopim :-)
beretto
Groll
11 let
tak mě si můžete taky připsat na seznam zájemců, o 100% lepší, než to, co letos prodává klub.
Groll