PŘIHLAS SE, KOMENTUJ, ZAPOJ SE!

PřihlásitNový účet

Prohra se slovenským sousedem

7. srpna 2009 napsal Sheppard 1 komentář

Utkání mezi Morou a týmem Skalice začalo velmi z ostra, když jeden ze soupeřů tvrdě napálil na mantinel Pašku a hned v úvodu byl odměněn trestem pět plus do konce utkání. Paška se zvedal z ledu velice těžce a snad není vážně zraněn, protože patří k spolehlivějším obráncům.

Mora tedy začala dlouhou přesilovou hru, kterou však nedokázala využít, naopak v posledních sekundách ujel jeden ze útočníků Skalice. Dalibor Sedlář dokázal jeho nájezd vychytat a stav tak stále zůstal na nulách. Prvního gólu se diváci dočkali při přesilové hře Skalice, když se na jejím závěru trefil Jakub Čuřík, který vstřelil zpoza obránce střelu po zemi a trefil se přímo mezi betony Kotvana – 1:0.

Mora vs. Skalice - 3:5

_______________________________________________________________

V druhé třetině již začaly padat góly ve velkém. Nejprve se trefili Skaličtí, když moc kličkoval Petr Haluza na červené čáře a toho využil Jarolín a při samostatném úniku zkoušel backhandovou kličku – tu mu ještě Sedlář vychytal, puk se odrazil zpět k Jarolínovy a ten již jen přehodil beton Sedláře – 1:1. Netrvalo dlouho a Mora opět vedla a to když se trefil Michal Černý, který zužitkoval přihrávku od Aleše Frieba střelou přesně nad beton Kotvana – 2:1. Skaličtí zanedlouho vyrovnali, když se trefil Paška po chybě Janáčka za bránou, který nechal odjet Školiaka a ten přihrál na volného Pašku, který se trefil přímo pod víko brány – 2:2. Za chvíli se mohli dostat do vedení Skaličtí. Při úniku dva na jednoho nedali gól po skvělém zákroku Sedlaře a poté zafungovalo rčení „nedáš – dostaneš“ když se z následného protiútoku po Davídkově nahrávce prosadil Milan Ministr, který v samostatném úniku nedal Kotvanovy šanci po své oblíbené kličce do backhandu – 3:2. Skaličtí ale opět za chvíli vyrovnali, když se po chybě Bartoně prosadil Výborný, který ztečoval střelu obránce Višňovského mezi betony Sedláře – 3:3. V závěru třetiny si mohla zkusit Mora ještě přesilovku, která nakonec pokračovala i ve třetí třetině, ale Mora ji nevyužila. Naopak se porpvé v utkání dostala do vedení Skalice, když se trefil Škapik po přihrávce od Školiaka střelou doprostřed brány za již ležícího Sedláře – 3:4. Hned v následné přesilovce se Skaličtí prosadily znovu, Zálešák nahrával zpoza brány na volného Sátka a ten opět nedal Sedlářovy šanci, když nekompromisně zakončil opět pod víko brány – 3:5.

Tento stav již bohužel do konce utkání, i když měla Mora ještě pár šancí, ale ty buď vychytal brankář Kotvan anebo je Mora neproměnila po špatné přihrávce a následném těžkém zpracování hráče. Skaličtí tak odjíždí z našeho ledu jako vítězové, ale doufejme že jim to Mora vrátí na jejich ledě.

Díky Báře za korekturu.

ero
11 let
dob rej výkon
ero